Sakarya Roborock Robot Süpürge Servisi

 

 

Roborock logo Logo min 300x157Servisimizde tüm Roborock Robot Süpürge modelleri için tamir bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren özel Sakarya Roborock Robot Süpürge Servisi olarak arızalanan tüm akıllı süpürgeleriniz için hizmetinizdeyiz. Servimiz Ankara’da yer alıyor ancak kargoyla Türkiye’nin her yanından cihaz kabul ediyoruz. Arızalanan robot süpürgelerinizi tamir için bize gönderebilirsiniz. Deneyimli ekibimizle en kısa sürede cihazınızı onarıp sağlam şekilde size ulaştırıyoruz.

Satışları arttıkça ve yaygınlaştıkça Roborock Robot Süpürge Servisi ihtiyacı da büyüyor. Ancak bu cihazların tamir ve onarımını yapacak servis bulmak zor. Bimar Bilgisayar olarak tüm Roborock Robot Süpürge modelleri için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Yurtdışından alınan ya da Türkiye’den alındığı halde garanti dışı kalan tüm robot süpürgeleriniz için bizden destek ve yardım alabilirsiniz.

Akıllı robot süpürgeler, karmaşık ve çok gelişmiş bir anakart ve işlemciye sahip. Mekanik hareketlerini sağlayan diğer aksamı ve motoru da klasik elektrikli süpürgelerden çok farklı. Bu sebeple robot süpürge arızalarının tamir ve onarımı çok zor. Gerçekten bu cihazlardan anlayan teknik servislere ve teknisyenlere ihtiyaç duyuluyor. Sakarya Roborock Robot Süpürge Servisi olarak arızalanan robot süpürgelerinizi özenle ve güvenle onarıyoruz.

Robot Süpürge Kullanımı

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de robot süpürgeler büyük ilgi görüyor. Doğrudan yurtdışından alan ya da yurtdışı alış veriş sitelerinden robot süpürge getirten çok sayıda insan var. Bunun yanı sıra Türkiye içindeki satıcılardan garantili şekilde Roborock robot süpürge almak da mümkün.

Roborock robot süpürgelerin çalışma prensibi aslında çok basit. Cihazı ilk aldığınızda kullanacağınız evi tanıtıyorsunuz. Cihaz ilk kullanımda tüm oda ve bölümlere girip çıkarak evin krokisini, yani haritasını çıkarıyor. Giriş çıkışlar, kapılar, eşyaların konumu vb. cihazın hafızasına işleniyor. Sonrası çok kolay. Cihazı istediğiniz gün ve saatte çalışması için programlayabiliyorsunuz. İsterseniz Mi uygulamasını telefonunuza indirerek Roborock Robot Süpürge’yi işyerinizden, oturduğunuz cafeden, istediğiniz yerden kontrol edebiliyorsunuz.

Küçük bir silindir şeklinde tasarlandığı için Roborock Robot Süpürge halı, paspas, parke ve fayans gibi tüm yüzeyleri süpürebiliyor. Yüksekliği kurtarıyorsa koltuk, kanepe ve yatakların altına da girip temizlik yapabiliyor. Dolayısıyla 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden atlayabiliyor. Cihaz duvar diplerine kadar ulaşabiliyor. Masa ve sandalye ayağı gibi engellerin etrafında tam tur atarak dip köşe temizlik yapıyor. 120 metrekarelik evi yaklaşık 1,5 saatte süpürüyor.

Robot Süpürge Şarjı

Akıllı süpürgeler kablosuz çalışıyor. İçinde bataryası var. Şarjı azalınca otomatik olarak şarj ünitesine gidiyor ve bataryasını dolduruyor. Enerjisini takviye ettikten sonra temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. Cihazın kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Yerde bulunan küçük oyuncaklar, boya kalemleri ve çorap gibi eşyalar cihazın emiş ağzının ya da fırçasının tıkanmasına yol açabiliyor. Cihazı çalıştırmadan önce bu tür küçük materyalleri yerden kaldırmanız gerekiyor.

Bu cihazlar emiş ucu, fırça, hava filtreleri ve toz haznesi gibi parçalardan oluşuyor. Toz haznesi dolunca söküp boşaltmanız gerekiyor. Cihaz bunu kendisi yapamıyor. Kim bilir gelecekteki robot süpürgeler, toz haznelerini bile boşaltabilir… Zamanla eskiyen fırça ve filtrelerin de yenilenmesi gerekiyor. Cihazınız için tamir onarıma ihtiyaç duyarsanız özel Sakarya Roborock Robot Süpürge Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Süpürmekle kalmıyor, Yerleri de Siliyor

Roborock Robot Süpürgelerin yeni nesillerinde ıslak silme yani paspas atma fonksiyonu da mevcut. Cihazın yükleme bölümüne bir miktar su ve yüzey temizleyici doldurmanız yeterli. Robot süpürge önce süpürüyor ardından paspas atıyor. Ancak ıslak silme (paspas) fonksiyonu için yerdeki halıları kaldırmak gerekiyor. Zira halıları da silmeye çalışıyor. Akşam döndüğünüzde evinizi pırıl pırıl buluyorsunuz. Cihaz, evde kedi köpek ve kuş gibi tüylü evcil hayvan besleyenler için büyük kolaylık sağlıyor.

Robot süpürgeleri ilk görenler küçüklüğü sebebiyle güçlü şekilde temizleme yapamayacağını düşünüyor. Ancak çeşitli alışveriş ve yorum sitelerindeki kullanıcı yorumları bunun tam tersini gösteriyor. Yani cihazı alıp kullanmaya başlayan tüketicilerin büyük bölümü beklentilerinin çok üzerinde bir emiş gücüyle karşılaştıklarını yazıyor. Dolayasıyla birçoğu, evdeki klasik elektrikli süpürgelerinden daha güçlü çektiğini belirtiyor.

Sakarya Roborock Robot Süpürge Servisi

Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren servisimiz Ankara’da yer alıyor ancak kargoyla tüm Türkiye’ye hizmet sunuyoruz. Başta Sakarya olmak üzere tüm illerden bize cihazınızı kargoyla gönderebilirsiniz. Servisimize giren cihazları önce ücretsiz arıza tespitine alıyoruz ve ardından müşterimizi arayıp bilgi veriyoruz. Ardından onaylamanız halinde işleme geçiyoruz. En kısa sürede onarımı tamamlanan cihazlarınızı teslim ediyoruz. Bize 0850 809 40 40 ya da 0312 435 40 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Modellerden Bazıları
 • Roborock S8
 • Roborock Q7
 • Roborock Q7 Max
 • Roborock S7
 • Roborock Q8
 • Roborock Q8 Max
 • Roborock S5
 • Roborock S5 Max
 • Roborock S8 Pro
 • rRborock S8 Pro Ultra
 • Roborock S8 Sonic
 • Roborock S8 Max Ultra
 • Roborock Mop
 • Roborock Q7 Max
 • Roborock Q5 Pro
 • Roborock Q Evo
 • Roborock S7 Max
 • Roborock S6

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?