samsung logo

Samsung Teknik Servis

Samsung Notebook Teknik Servis

samsung notebook tamiri min 300x201

Ankara Samsung Servisimizde Samsung akıllı telefonlara, Samsung laptoplara Samsung tablet ve tüm Samsung bilgisayarlara garantili özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Özel Samsung Ankara Teknik Servisi olarak tüm Samsung telefon ekran değişimleri, Samsung telefon pil ve batarya değişimleri, Samsung laptop dizüstü bilgisayarların onarım, ekran, klavye ve batarya değişimlerini hızlı ve garantili şekilde yapmaktayız.

Ankara Kızılay’da bulunan teknik servisimiz 1997 yılından beri Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet sunuyor. Samsung laptop, bilgisayar ve telefonlarda; kırık lcd-led ekran değişimi, şarj girişi ve şarj soketi onarımı, sıvı teması arızası onarımı, batarya değişimi, anakart onarımı, eprom programlama ve tüm eprom chiplere bios yazma, chipset değişim işlemi, ekran kartı chip değişimi, HDD (hard disk), ekran kartı, RAM, klavye ve SSD disk değişimi gibi işlemleri deneyimli personelimizle yapıyoruz.

Teknik servisimizde sadece arızalı Samsung cihazların tamirini değil önleyici bakım çalışmalarını da yapıyoruz. Aşırı ısınan, yavaşlayan ve performansı düşen Samsung telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal temizlik ve bakım işlemlerini de yaparak hem kullanım önrünü uzatıyor, performansını artırıyor hem de olası arızaları daha ortaya çıkmadan gideriyoruz.

Tüm Samsung cihazlara orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Samsung orijinal batarya, orijinal Samsung ekran değişimi, orijinal Samsung adaptörlerini uygun fiyata ve hızlı şekilde temin ediyoruz. Orijinal yedek parçalarla yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Orjinal Samsung batarya ve adaptör yerine üretici ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler kullanmak cihazınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Samsung Telefon Teknik Servis

samsung telefon tamiri min

Samsung telefon teknik servisi Ankara olarak Samsung marka akıllı telefonlara hizmet veriyoruz. Servisimizde Samsung telefon ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak tüm parça değişim işlerinizi ve tamir bakım hizmetlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz. Profesyonel teknik ekibimizden dilerseniz ücretsiz danışmanlık ve ücretsiz arıza tespit hizmeti de alabilirsiniz. Servisimizde Samsung telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması veya kapatılması sonucu oluşan yazılımsal problemler de çözüme kavuşturulmaktadır. Sıvı teması sonucu telefonunuzda meydana gelen arızalar için de servisimizden hizmet alabilirisiniz.

Samsung Tablet Teknik Servis

samsung telefon tamiri min 1

Samsung tablet teknik servisimizde tüm tabletlerin tamiri yapılmaktadır. Orijinal ürün kullanarak yaptığımız parça değişimlerine garanti veriyoruz. Samsung tablet teknik servisimizde telefonlarda olduğu gibi tabletler için de ekran değişimi ve dokunmatik değişimi yapılmaktadır. Şarj soketi, mikrofon, kamera değişimlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz.

Samsung Ankara teknik servisi olarak size en uygun fiyatlarla ve uzman teknik ekibimizle hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

İlgili Yazılar

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?