Samsung Tablet Ekran Değişimi

 

samsung tab ekran2 300x225Samsung teknik servisi Ankara (özel servis) olarak modeli ne olursa olsun Samsung tablet ekran değişimi için hizmetinizdeyiz. Kırılan, çatlayan, bozulan ya da dokunmatik alanı zarar gören Samsung Galaxy markalı tüm tabletlerinizin ekran değişimlerini orijinal parçalarla yapıyoruz. İşçilik ve kullandığımız yedek parçalar için garanti veriyoruz.

Servisimizde tablet ekran değişimleri alanında uzman ve yetkin teknisyenlerimiz tarafından standartlara uygun koşullarda, onaylanmış cihazlar ve ekipmanlar kullanılarak yapılır. Tablet bilgisayarlar, tıpkı cep telefonları gibi çok ince, küçük ve hassas parçalardan imal edildiği için tamir ve bakımları  çok zordur ve uzmanlık ister. Bu sebeple mutlaka güvenilir, alanında uzman bir servisten hizmet almanızı öneririz. Ekran değişiminde orijinal ürün kullanılması da cihazınızın performansı için çok önemlidir.

Samsung Tablet Ekran Değişimi

İşlem sırasında cihazınıza format atılmadığı için hafızadaki bilgiler, fotoğraflar, kişisel ayarlar, program ve uygulamalar kesinlikle silinmez. Ekranı değiştirilen Samsung Galaxy tabletinizi ilk günkü performansı ve ekran parlaklığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Dokunmatik alan hassasiyetinde de herhangi bir değişim yaşanmaz. Değişim sonrası ekranda ve cihazın arka kapağında herhangi bir iz ve benzeri bir hasar oluşmaz.

samsung tab ekran1 min 300x218Tablet ekranları, dokunmatik alanın bulunduğu ön cam ve iç cam gibi değişik bölümlerden oluşmaktadır. Düşme, çarpma, vurma ya da ezilme gibi durumlarda ekran kolaylıkla kırılabilmektedir. Kırılarak kullanılamaz hale gelen ekranların tamiri mümkün değildir. Bu durumda ekranın komple değiştirilmesi gerekir. Çatlama durumunda ise hasarın oluştuğu bölgeye göre komple değişim yerine ekranın ilgili bölümü değiştirilerek kullanım sağlanabilir. Teknisyenlerimiz tarafından yapılacak inceleme sonucunda hangi parçaların değiştirilmesi gerektiğine karar verilir.

Aklınıza takılan tüm sorular için Samsung teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz, bize mail atabilirsiniz ya da canlı destek uygulamamızla bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?