Samsung Teknik Servis

 

samsung1 300x225Samsung Teknik Servis Ankara olarak (özel servis) Samsung telefon, Samsung laptop, Samsung tablet ve tüm Samsung bilgisayarlara garantili özel teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Servisimizde tüm modellerde Samsung telefon ekran değişimi, Samsung telefon batarya değişimi, Samsung laptop dizüstü bilgisayarların her türlü onarım, ekran, klavye ve batarya değişimleri kaliteli işçilikle yapılmaktadır. Orijinal parçalarla yaptığımız değişimlerde ve işçilik hizmeti için garanti veriyoruz.

Samsung teknik servis Ankara olarak tamir ve bakım hizmetinin yanı sıra Samsung markalı tüm telefon, tablet, notebook, ultrabook ve bilgisayarların yedek parça satışını da yapıyoruz. Servisimiz, Ankara’nın en eski ve en köklü firmalarından Bimar Bilgisayar güvencesi ve kalitesiyle hizmet vermektedir.

Samsung, başta cep telefonu ve tablet bilgisayarlar olmak üzere alanında dünyanın en büyük şirketlerinden biri. Küresel cep telefonu pazarının bir numarası. En fazla cep telefonu ve tablet satan firma olduğu için bakım, oranım ve parça değişimi gibi teknik servis hizmetleri konusunda da Samsung markası öne çıkıyor.

Hal böyle olunca hemen her yerde Samsung cihazları tamir ettirmek mümkün. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta tecrübe, güvenilirlik ve orijinal yedek parça desteği. Samsung markalı cihazınızı mutlaka bildiğiniz, güvendiğiniz ve kalitesinden emin olduğunuz kendini ispat etmiş servislere emanet edin.

Samsung Teknik Servis Ankara

Samsung teknik servis Ankara olarak alanında tecrübeli ve işini sevip sahiplenen bir ekiple hizmet veriyoruz. Servisimizde teknisyenlerimizden tamir, bakım ve parça değişimlerinin dışında cihazınızla ilgili karşılaştığınız her türlü sorunla ilgili danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

samsung2 300x201Servisimizde Samsung cihazların tamirini değil önleyici bakım hizmetlerini de yapıyoruz. Samsung telefon, tablet, laptop ve bilgisayarlarınıza yapacağımız bakım sayesinde aşırı ısınma, donma ya da yavaşlama gibi problemleri ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca bakım yapılan cihazların performansı ve kullanım ömrü artarken ilerde ortaya çıkması muhtemel arızalar da daha en başından önlenebiliyor.

Samsung teknik servis Ankara olarak yedek parça değişimlerinde Samsung orijinal batarya, Samsung orijinal ekran ve Samsung orijinal adaptör kullanıyoruz. Özellikle batarya ve adaptör gibi güç ünitelerinde marka ve teknik servis onayı olmayan ucuz yan sanayi ürünler cihazlara geri dönüşü olmayan zararlar veriyor.

Samsung markalı cep telefonu, bilgisayar, laptop ve tablet gibi cihazlarınızla ilgili her türlü problem için Samsung teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?