Samsung Telefon Ekran Değişimi

 

samsung telefon ekran2 min 300x280Özel Samsung teknik servisimizde orijinal ve garantili Samsung telefon ekran değişmii yapılmaktadır. Cep telefonlarının ekranları, çarpma, düşürme ya da herhangi bir darbe sonucu çatlayıp kırılabilir. Kırılma haricinde cihaz ekranında sararma ve lekelenmeler oluşabilir, ölü piksel sorunu ortaya çıkabilir. Telefonların dokunmatik hassasiyetinde de fark edilir bozulmalar oluşabilir. Tüm bu sorunlardan ekran değişimi yaptırarak kurtulabilirsiniz.

Cep telefonlarının ekranları, ön cam, iç ekran ve dokunmatik alan olarak 3 ayrı bölümden oluşmaktadır. Bazı durumlarda sadece ön cam kırılmakta, iç ekran ve dokunmatik alan görev yapabilmektedir. Bazen de ekranın tüm bölümleri zarar görmektedir. Alanında uzman teknisyenlerimizin vereceği rapor doğrultusunda telefon ekran değişimi yapılmaktadır.

Ekranı değiştirilen Samsung akıllı telefonunuza bu işlem sırasında format atılmaz. Cihazın hafızasındaki bilgileriniz, kayıtlarınız, fotoğraflarınız ve kişisel ayarların kesinlikle silinmez, kaybolmaz. Ekranı değişten cihazınızı ilk günkü performansına döner. Teknisyenlerimiz, ekran değişimi sonrası cihazınızı çeşitli testlerden geçirir ve onayladıktan sonra size teslim eder.

samsung telefon ekran1 min 300x95

Samsung Telefon Ekran Değişimi

Samsung Ankara teknik servisi olarak orijinal yedek parça kullanıyoruz. Cihazınızı sorunsuz ve uzun ömürlü şekilde kullanabilmeniz için orijinal parça takılması çok önemlidir. Samsung cihazları konusunda uzman teknik personel ve uluslar arası standartlara uygun onaylı ekipmanlarla çalışıyoruz. İşçilik hizmeti ve kullandığımız tüm yedek parçalara garanti veriyoruz. Ankara’nın en eski ve tecrübeli firmalarından Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren servisimiz, müşteri odaklı çalışma prensibi ve kaliteden ödün vermeyen çalışma sistemiyle kendini ispatlamıştır.

Samsung telefon ekran değişimi için Samsung teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz, e-posta atabilirsiniz ya da canlı destek uygulamamızla bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Tablet Ekran Değişimi

Samsung teknik servisi Ankara (özel servis) olarak modeli ne olursa olsun Samsung tablet ekran değişimi için hizmetinizdeyiz. Kırılan, çatlayan, bozulan ya da dokunmatik alanı zarar gören Samsung Galaxy markalı tüm tabletlerinizin ekran değişimlerini orijinal parçalarla yapıyoruz. İşçilik ve kullandığımız yedek parçalar için garanti veriyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?