Samsung Telefon Servisi

 

samsung telefon2 min 300x225Ankara Samsung telefon servisi (özel servis) olarak tüm Samsung cep telefonu modellerine hizmet veriyoruz. Samsung telefon ekran değişimi ve Samsung telefon batarya değişimi başta olmak üzere tüm işlemlerimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Samsung Galaxy cep telefonlarınızın donanımsal ve yazılımsal tüm sorunlarına hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Samsung, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi. Hemen her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de pazar lideri konumunda. Sağlamlığı, kolay ve kullanışlı arayüzü, yedek parça ve aksesuar temini konusunda sorun yaşanmaması gibi sebeplerle Samsung cep telefonları büyük ilgi görüyor.

Samsung Telefon Servisi Ankara

Samsung telefon servisi Ankara ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel çalışma sistemiyle hizmet sunmaktadır. Servisimize bırakılan ya da kargo ile gönderilen Samsung telefonların ücretsiz arıza tespitini yapıp durumu size bildirmekteyiz. Onay vermeniz durumunda tamir, bakım ve gerekiyorsa parça değişim işlemine geçilmektedir.

Ankara Samsung telefon servisimizde yaptığımız işlemlerden bazıları şöyle: Samsung telefon ekran değişimi, Samsung telefon batarya değişimi, Samsung şarj soketi değişimi, Samsung hoparlör değişimi, Samsung açma-kapama buton değişimi.

Samsung akıllı telefonlarınızla ilgili arızalar ya da kafanıza takılan herhangi bir konu hakkında servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz, e-posta atabilirsiniz ya da canlı destek uygulamamızla bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Telefon Ekran Değişimi

samsung telefon ekran2 min 300x280Özel Samsung teknik servisimizde orijinal ve garantili Samsung telefon ekran değişmii yapılmaktadır. Cep telefonlarının ekranları, çarpma, düşürme ya da herhangi bir darbe sonucu çatlayıp kırılabilir. Kırılma haricinde cihaz ekranında sararma ve lekelenmeler oluşabilir, ölü piksel sorunu ortaya çıkabilir. Telefonların dokunmatik hassasiyetinde de fark edilir bozulmalar oluşabilir. Tüm bu sorunlardan ekran değişimi yaptırarak kurtulabilirsiniz.

Cep telefonlarının ekranları, ön cam, iç ekran ve dokunmatik alan olarak 3 ayrı bölümden oluşmaktadır. Bazı durumlarda sadece ön cam kırılmakta, iç ekran ve dokunmatik alan görev yapabilmektedir. Bazen de ekranın tüm bölümleri zarar görmektedir. Alanında uzman teknisyenlerimizin vereceği rapor doğrultusunda telefon ekran değişimi yapılmaktadır.

Ekranı değiştirilen Samsung akıllı telefonunuza bu işlem sırasında format atılmaz. Cihazın hafızasındaki bilgileriniz, kayıtlarınız, fotoğraflarınız ve kişisel ayarların kesinlikle silinmez, kaybolmaz. Ekranı değişten cihazınızı ilk günkü performansına döner. Teknisyenlerimiz, ekran değişimi sonrası cihazınızı çeşitli testlerden geçirir ve onayladıktan sonra size teslim eder.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?