Eskişehir Sony Vaio Servisi

 

sony vaio1 min 300x163Servisimizde tüm Sony Vaio laptop, notebook, netbook ve masaüstü bilgisayarlara hizmet veriyoruz. Özel Eskişehir Sony Vaio Servisi, Sony Vaio cihazlarınızda karşılaştığınız tüm sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor. Servisimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz ve yaptığımız tüm işlemlere garanti veriyoruz. Sony Vaio servisimizde ekran kartı ve anakart tamiri-değişimi, ekran kartı chipset değişimi, LCD-LED ekran değişimi, fan bakımı-değişimi, kasa menteşe onarımı ve değişimi, format ve BIOS yazılımı gibi tüm donanımsal ve yazılımsal işlemler yapılıyor. Tamir onarım fiyatları ve diğer tüm konularla ilgili 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Evlerde ve işyerlerinde yoğun şekilde kullanılan laptop ve notebooklar, diğer elektronik aletlere göre daha sık teknik desteğe ihtiyaç duyar. Yazılım ve donanım kaynaklı arızaların yanı sıra bozulmasa bile cihazlara 6 ayda bir fan bakımı ve termal macun değişimi yapılması gerekir. Notebook kullanıcıları, cihazlarını güvenle teslim edebilecekleri, teknik konularda kolaylıkla ulaşıp bilgi alabilecekleri bir servise ihtiyaç duyar. Köklü geçmişiyle Bimar Bilgisayar, Türkiye geneline hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo hizmetimizle bize cihaz gönderebilirsiniz.

Sony Vaio Laptop Arızaları

Sony Vaio laptop ve notebooklarda en sık yaşanan arıza ve sorunlar kısaca şöyle: Ekrana görüntü gelmemesi ve mavi ekran sorunu, ekran kırılması, ekran kartı ve ekran kartı chipset arızaları, sıvı teması sonucu anakart hasarı, kasa ve menteşe kırılması, fan ve soğutma sistemi problemleri, aşırı ısınma, klavye ve touchpad sorunları, hoparlör arızaları, şarj soketi, USB ve HDMI girişlerindeki problemler ile yazılımlar sorunlar. Notebook ve laptoplarınızda meydana gelen tüm arızalar için Eskişehir Sony Vaio Servisi’nden hizmet alabilirsiniz.

Sony Vaio Kasa Menteşe Tamiri

Notebook ve laptoplarda en sık görülen sorunlardan biri de kasa menteşe hasarı ve kırılmasıdır. Düşme, çarpma ya da yoğun kullanım gibi sebeplerde notebook kasalarında ve menteşelerinde çeşitli sorunlar meydana gelir. Eskişehir Sony Vaio Servisi olarak notebook kasa menteşe tamiri ve onarım işlemlerinde iddialıyız. Tecrübeli ekibimiz kırılan kasalarınızı plastik kaynak ve plastik enjeksiyon yöntemiyle onararak gerek sağlamlık gerekse görünüm olarak eski haline getirmektedir. Bu işlemleri çok gelişmiş cihaz ve ekipmanlarla yapıyoruz. Kasa menteşe onarımı, kasa menteşe değişimine göre daha ucuza yapılabilmekte hem de cihazınızın orijinalliği bozulmamaktadır. Kasa menteşe tamirini bir gün içinde yapıp teslim ediyoruz.

Sony Vaio Servisi Cihaz Gönderimi

Hangi şehir ve ilçede olursanız olun Sony Vaio bilgisayarlarınızı Eskişehir Sony Vaio Servisi’ne kargoyla gönderebilirsiniz. Cihazlarınızı bize kargoyla gönderirken yolda zarar görmemesi için ürünü uygun bir ambalaj malzemesiyle dikkatli şekilde sarmanızı ve dayanıklı bir kutuya koymanızı öneririz. Tablet ve bilgisayarlarınızı mutlaka kapalı konuma getirin. Kutunun içine arıza hakkında kısa bir not bırakmayı, cihazınızın varsa şifresini ve adres-telefon gibi iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.

Kargo bize ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz cihazınızın servis kaydını açar. Ardından cihazınız arıza tespiti için servise alınır. Görevlilerimiz daha sonra sizi arayarak arıza ve maliyeti hakkında bilgi verir. Onaylamanız halinde onarıma başlanır. Tamir ücretini firmamızın banka hesaplarına EFT ya da havale yoluyla yatırabilirsiniz. Ücret yatırıldıktan sonra cihazınızı ücretsiz kargoyla size ulaştırırız. Eskişehir Sony Vaio Servisi olarak en büyük ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Eskişehir Sony Vaio Servisi

 •     Sony Vaio Laptop Anakart Tamiri
 •     Sony Vaio Laptop Anakart Değişimi
 •     Sony Vaio Laptop Ekran Değişimi
 •     Sony Vaio Laptop Ekran Kartı Onarımı
 •     Sony Vaio Laptop Ekran Kartı Chipset Değişimi
 •     Sony Vaio Notebook RAM Yükseltme ve Değişimi
 •     Sony Vaio Laptop SSD ve HDD Hardisk Değişimi
 •     Sony Vaio Laptop Notebook Kasa Menteşe Onarımı
 •     Sony Vaio Alt ve Üst Kasa Değişimi
 •     Sony Vaio Sıvı Teması Temizliği
 •     Sony Vaio CD ve DVD Room Onarım ve Değişimi
 •     Sony Vaio Laptop Pil Batarya Değişimi
 •     Sony Vaio Laptop Klavye Onarımı ve Değişimi
 •     Sony Vaio Wifi ve Bluetooth Sorunları
 •     Sony Vaio Laptop Şarj Soketi, USB ve HDMI Girişi Değişimi
 •     Sony Vaio Laptop Format ve Program Kurulumları
 •     Sony Vaio BİOS Yazılım Güncelleme ve Diğer Tüm Yazılımsal Sorunlar

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?