Tablet Anakart Onarımı

samsung tablet tamiri minTablet bilgisayarlar yapısal olarak cep telefonu ile laptopun ortak özelliklerini bir ayara getiren cihazlardır. Bundan dolayı tabletlerin de en önemli parçası anakartıdır. Tablet anakartlarında cihazın işlemcisi, belleği (RAM), hafızası (disk), grafik kartı, güç giriş ve çıkışları ve tüm elektronik aksamı bulunur. Dolayısıyla tablet anakartı demek tablet bilgisayarın kendisi demektir. Ankara Tablet Servisimizde tüm marka ve model cihazların tablet anakart onarımı yapılmaktadır.

Tablet Anakart Onarımı Fiyatı

Tablet anakartlarında, sıvı teması, güç devresi arızaları, besleme, anakart elektronik bileşenlerinin arızaları gibi birçok arıza çeşidine rastlanmaktadır. Tabletinizin anakart arızası durumunda cihazınıza zamanında profesyonel bir müdahale yapılmazsa cihazınız bir daha kullanılamaz duruma gelebilmektedir. Cihazınıza yapılacak bilinçsiz bir müdahale çok uygun bir maliyete yapılabilecek bir arızayı bile bir daha geri onarılamaz hale getirebilmekte, cihazı tamamen çöpe atılacak duruma sokabilmektedir. Bu nedenle arızanın türü ve nedeni ne olursa olsun, tabletinizin anakart arızası durumunda cihazınızı en kısa sürede tablet servisimize getirerek güvenle ve uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz.

Telefon Anakart Tamiri

telefon anakart tamiri 300x225Ankara Telefon Servisimizde, tüm akıllı telefon marka ve modellerinin anakart tamir ve onarımları yapılmaktadır. Telefon anakart tamiri ortalama 1-2 gün sürmektedir. Cihazınızı en kısa sürede en iyi şekilde yaparak teslim ediyoruz.

Akıllı telefonlarda neredeyse tüm sistem anakart üzerinden yürür. Peki anakart neden zarar görür? Bunun pek çok sebebi var: Düşme, darbe alma, sıvı teması, şarj sorunları, entegrelerde meydana gelen kısa devreler vs.

Telefonunuz birden donuyorsa, kilitleniyorsa, ekranda kaymalar oluşuyorsa ya da hiç açılmıyorsa anakart arızası olabilir. Servisimizde telefon anakart arızalarının onarımı yapılmaktadır. Anakartta çok büyük bir hasar oluşmamışsa genelde başarılı sonuç alınmaktadır. Telefonun çalışmayan işlemcisi, anakart onarımıyla çalışır hale getirilmektedir. Ancak hasar çok büyükse anakartı onarmak mümkün olmamaktadır.

Telefon Anakart Tamiri Fiyatı

Telefon anakart tamir ve onarımının sabit bir fiyatı olmaz. Fiyatlandırma için mutlaka cihazı görüp arıza tespiti yapmamız gerekir. Arıza tespiti için ücret almıyoruz. Getirilen arızalı cihazları inceleyen teknisyenlerimiz, yapılacak işlemler ve maliyeti konusunda bir rapor hazırlar. Müşteri temsilcilerimiz daha sonra cihaz sahibini arayarak maliyeti bildirir. Müşterinin onaylaması halinde derhal işleme başlanır. Telefon anakart onarımı hakkında daha detaylı bilgi için servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?