Tablet Batarya Değişimi

tablet batarya degisimi2 300x135

Servisimizde tüm tablet bilgisayar markalarının orijinal batarya değişimleri yapılmaktadır. En çok satılan markaların amiral gemisi modellerinden, orta ve alt sınıf marka ve modellere kadar tüm tablet bataryalarını değiştiriyoruz. Tüm marka ve modeller için tablet batarya değişim fiyatlarını 0312 435 40 40 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Bataryalarımız orijinal ve garantilidir.

Tablet bilgisayar bataryaları, telefon bataryalarına göre hem kapasite hem de hacim olarak daha büyüktür. Tablet bataryaları, doğru kullanım ve doğru şarj ile uzun süre gider. Ancak tüm bataryalarda olduğu gibi tablet bataryalarının da bir ömrü vardır. Bu süre dolunca bataryanın değiştirilmesi gerekir. Orijinal olmayan şarj aleti kullanımı, bataryayı sürekli şarj etmek, cihazı şarj sırasında kullanmak pil ömrünü kısaltır. Yanlış ve hatalı şarj, zamanla bataryanın şişmesine, aşırı ısınıp anakart ve işlemciyle zarar vermesine de yol açar.

Kalitesiz Bataryada Patlama Riski

Tablet batarya değişiminin mutlaka orijinal ürünlerle yapılması gerekir. Piyasada ucuza satılan kalitesiz yan sanayi bataryalar kısa sürede kullanılmaz hale gelir ve paranız çöpe gider. Kimi zaman da kalitesiz bataryalar şişerek cihaz ekranının kırılmasına yol açar. Hatta zaman zaman haberlerde gördüğümüz gibi patlayarak yangınlara, yaralanmalara ve ölümlere sebep olur.

tablet batarya degisimi1 300x225Tablet Orijinal Batarya Değişimi

Tablet bilgisayar batarya değişimini güvenilir bir teknik serviste yaptırmanızı öneririz. Bimar Bilgisayar olarak tüm marka ve modellerin orijinal bataryalarını temin ediyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz tablet batarya değişimlerini uluslar arası standartlara uygun ekipmanlarla yapıyor. Bataryası değiştirilen tabletleriniz özel cihazlarda akım ve amper ölçümlerinden geçirildikten sonra teslim ediliyor.

Tablet Batarya Değişim Fiyatı

Tablet batarya fiyatları, marka ve modele göre değişiyor. Dünya genelinde çok satan popüler markaların modellerinde orijinal batarya fiyatları yüksek. Son yıllarda satışlarını hızla artıran Çin markalarının bataryaları ise daha makul fiyatlarda seyrediyor. Batarya değişiminde ucuza kaçmamak gerek. Biraz daha ucuza satılan kalitesiz yan sanayi bataryalar, cihazlarınıza geri dönüşü olmayan zararlar açabilir. Patlama riskiyle hayatınızı bile riske atabilir. Marka ve modellere göre tablet batarya değişim fiyatlarımızı 0312 435 40 40 numaralı telefondan ya da internet sitemizdeki canlı destek uygulamamızdan öğrenebilirsiniz.

Batarya Değişiminde Format Atılır Mı?

Batarya değişimi için servisimize bıraktığınız cihazlarınıza format atmıyoruz. Dolayısıyla cihazınızda kayıtlı bilgileriniz, kişisel verileriniz ve ayarlarınız kesinlikle silinmez. Cihazınızı servisimize nasıl bıraktıysanız öyle alırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?