Tablet Cam Değişimi

 

ipad 2 min 300x163Servisimizde tüm marka ve modellerin tablet cam değişimi yapılmaktadır. Tablet cam değişim işleminde için orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz.

Tablet ekranı çeşitli katmanlardan oluşmaktadır. Tablet LCD ekranlarının içinde yer alan LCD katmanları, LCD TTFT, yansıtıcı, polarize, ayırıcı, koruyucu, antistatik gibi bir çok katmanın birleşmesinden oluşan yapıdadır. Tablet ekranları kırıldığında bazen LCD ekranın kendisi değil de LCD ekranın en dış tabakasında bulunan dokunmatik ekran camı veya koruyucu cam katman kırılmaktadır.

Tablet ekranlarının çoğunda dokunmatik ekran veya koruyucu dış katman LCD ekranla bütünleşiktir. Bu dış koruyucu katman kırıldığı zaman sadece dış katman değil, tablet ekranının tamamını değiştirmek gerekmektedir. Ön camın tablet ekranından ayrı veya tablet ekranıyla bütünleşik olması tablet bilgisayarların marka ve modeline göre değişmektedir.

Eğer tablet dokunmatik ekranı veya tablet koruyucu camı ekrandan ayrılabilen bir şekilde üretilmişse bu katman kırıldığında uygun fiyata sadece tablet camı değişimi yapılabilmektedir. Ama tablet camı ekranla bütünleşikse ekranın tamamı değiştirilmektedir. Bu durum da tablet cam değişim maliyetini yükseltmektedir.

ipad 4 one minTablet Cam Değişim Fiyatı

Teknik servisimizde tablet ekran değişimi yaparken en gelişmiş teknik ekipman ve tablet servisinde uzman personelimizle tablet ekran cam değişimini cihazınızın ekranına ve diğer bileşenlerine zarar vermeden, en uygun maliyetle en ekonomik şekilde yapıyoruz. Tablet teknik servisimizde tüm marka ve model tabletlerinizin cam değişimlerini profesyonel ekibimize güvenle garantili olarak yaptırabilirsiniz. Tablet cam değişimi fiyatlarını 0312  435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

Tüm Marka Ve Modellerde Ekran Değişimi

Tablet ekran değişiminin mutlaka orijinal ya da orijinal kalitesinde yedek parçalarla yapılması gerekir. Ekran değişiminde sadece ekranın kalitesi de yeterli değil. Cihazınızı güvenilir bir teknik servise emanet etmelisiniz. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm tablet bilgisayarlarda ekran değişiminin işinin ehli tecrübeli bir teknisyen tarafından standartlara uygun ekipmanlarla yapılması gerekir.

ipad ekran one minOrijinal ve Garantili Ekran Değişimi

Kötü işçilikle montajı yapılan tablet ekranlarında zamanla ekran ayrılması, kasa ve çerçeve aralarından ışık sızması ve dokunmatik hassasiyetinin azalması gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bimar Bilgisayar Teknik Servisimizde tablet ekranlarınızı uluslararası standartlara uygun ekipmanlarla ve üretici firmaların belirlediği talimatlara uygun şekilde değiştiriyoruz. Hem kullandığımız yedek parçalar hem de işçiliğimiz garantilidir.

Tablet Ekran Değişimi Fiyatı

Tablet ekran fiyatları, marka ve modele göre değişiyor. Dünya genelinde çok satan popüler markaların modellerinde orijinal ekran fiyatları yüksek. Son yıllarda hızla satışlarını artıran Çin markalarının ekran fiyatları ise daha makul seviyelerde. Marka ve modellere göre telefon ekran değişim fiyatlarımızı 0312 435 40 40 numaralı telefondan ya da internet sitemizdeki canlı destek uygulamamızdan öğrenebilirsiniz.

apple tablet on min 300x247Tablet Dokunmatik Değişimi Nasıl Yapılır?

Tablet bilgisayar ekranları, genellikle dokunmatik ve üst cam ile LCD panel olarak iki katmandan oluşmaktadır. Tabletlerin çoğunda üst cam ve dokunmatik tek parça haline olur. Eğer LCD panel, yani ekran zarar görmemişse sadece üst cam ve dokunmatik değişimi yapılabilir. Düşme ve çarpma sonucu LCD de zarar görmüşse dokunmatikle birlikte komple ekran paneli değiştirilir. Bu genel uygulama, marka ve modele göre değişiklik gösterebilir. Tablet ekran değişiminde cihaza format atılmaz. Herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.

2 Yorum. Yeni Yorum

  • ZEHRA ÖZKAN AKSU
    1 Mart 2022 13:51

    lenova 4,8 Tabletimizin ekranı değişecektir.Fiyat bilgisi ve kaç gün sürer bilgi vermenizi rica ediyorum.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?