Tablet Ekran Değişimi

ipad min 300x209Tablet bilgisayarlarınızın kırılan ekranlarını servisimizde uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Çok satılan markaların amiral gemisi modellerinden, orta ve alt sınıf marka ve modellere kadar tüm tabletlerin ekran değişimlerini yapıyoruz. Orijinal ekran kullanıyoruz ve değiştirdiğimiz tüm parçalara servis garantisi veriyoruz. Tüm marka ve modeller için tablet ekran değişimi fiyatlarını 0312 435 40 40 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Tablet bilgisayarlarda en sık rastlanılan problemlerin başında ekran kırılması geliyor. Düşme, çarpma ve üzerine baskı uygulanması gibi sebeplerle zaten hassas olan tablet ekranları kolaylıkla çatlayıp kırılabiliyor. Kırılma ve çatlama sebebiyle zarar gören tablet ekranlarını maalesef tamir etmek mümkün değil. Tek çözüm ekran değişimi.

Tüm Marka Ve Modellerde Ekran Değişimi

Tablet ekran değişiminin mutlaka orijinal ya da orijinal kalitesinde yedek parçalarla yapılması gerekir. Ekran değişiminde sadece ekranın kalitesi de yeterli değil. Cihazınızı güvenilir bir teknik servise emanet etmelisiniz. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm tablet bilgisayarlarda ekran değişiminin işinin ehli tecrübeli bir teknisyen tarafından standartlara uygun ekipmanlarla yapılması gerekir.

ipad ekran one minOrijinal ve Garantili Ekran Değişimi

Kötü işçilikle montajı yapılan tablet ekranlarında zamanla ekran ayrılması, kasa ve çerçeve aralarından ışık sızması ve dokunmatik hassasiyetinin azalması gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bimar Bilgisayar Teknik Servisimizde tablet ekranlarınızı uluslararası standartlara uygun ekipmanlarla ve üretici firmaların belirlediği talimatlara uygun şekilde değiştiriyoruz. Hem kullandığımız yedek parçalar hem de işçiliğimiz garantilidir.

Tablet Ekran Değişimi Fiyatı

Tablet ekran fiyatları, marka ve modele göre değişiyor. Dünya genelinde çok satan popüler markaların modellerinde orijinal ekran fiyatları yüksek. Son yıllarda hızla satışlarını artıran Çin markalarının ekran fiyatları ise daha makul seviyelerde. Marka ve modellere göre telefon ekran değişim fiyatlarımızı 0312 435 40 40 numaralı telefondan ya da internet sitemizdeki canlı destek uygulamamızdan öğrenebilirsiniz.

apple tablet on min 300x247Tablet Dokunmatik Değişimi Nasıl Yapılır?

Tablet bilgisayar ekranları, genellikle dokunmatik ve üst cam ile LCD panel olarak iki katmandan oluşmaktadır. Tabletlerin çoğunda üst cam ve dokunmatik tek parça haline olur. Eğer LCD panel, yani ekran zarar görmemişse sadece üst cam ve dokunmatik değişimi yapılabilir. Düşme ve çarpma sonucu LCD de zarar görmüşse dokunmatikle birlikte komple ekran paneli değiştirilir. Bu genel uygulama, marka ve modele göre değişiklik gösterebilir. Tablet ekran değişiminde cihaza format atılmaz. Herhangi bir veri kaybı yaşanmaz.

2 Yorum. Yeni Yorum

  • ZEHRA ÖZKAN AKSU
    1 Mart 2022 13:56

    LENOVA 4 8 TABLETİMİZ EKRANI KIRILDI DEĞİŞECEK FİYAT VE KAÇ GÜN SÜRER BİLGİ VERMENİZİ RİCA EDİYORUM.ACİLLL

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?