Tablet Şarj Soketi Tamiri

tablet şarj soketi onarımı 300x169Tablet bilgisayarlarda tüm laptop ve cep telefonlarında olduğu gibi en sık karşılaşılan arızalar tablet şarj girişi veya soketi arızalarıdır. Tabletler de taşınabilir cihazlar olduğu için sık sık düşmekte ve bu sebeple şarj soketleri zarar görebilmektedir. Ayrıca şarj kablosunun takılması sırasında soketin zorlanması, sık sık çıkartılıp takılması, uyumlu olmayan şarj kablo ve adaptörlerinin kullanılması gibi durumlar da tablet şarj soketi arızalarına yol açmaktadır. Servisimizde tablet şarj soketi tamiri yerine değişimi yapılmaktadır.

Tablet Şarj Soketi Tamiri Nasıl Yapılır?

Ankara tablet teknik servisimizde tablet onarımı yapan teknisyenlerimiz tablet şarj girişleri veya güç devrelerindeki arızalarda, arızalı soketi onarmak yerine parçayı yenisiyle değiştirerek monte etmektedir. Çünkü onarılan arızalı şarj soketi yeni soketlere göre daha çabuk bozulabilmektedir. Bu nedenle müşteri mağduriyeti yaşanmaması için parça maliyetinden kaçmadan işimizi en sağlam ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Ancak her ne kadar yeni parça takılarak değişim yapılıyor olsa bile şarj soketleri yüzde 90 darbe ve düşme sonucu arızalanmaktadır.

Bu nedenle şarj soketi sağlam da yapılsa düşen ve fiziksel darbe alan şarj girişi arızaları hem yeni almış olduğunuz cihazlarda hem de teknik serviste parça değişimi yapılmış cihazlarda garanti dışı kabul edilmektedir. Garantili cihazlarda teknik servislerde en çok ücretli onarım yapılan arızaların başında da kullanıcı kaynaklı olduğu için şarj girişi arızaları olmaktadır. Bimar Bilgisayar Tablet servisinizde garantili olduğu halde kullanıcı kaynaklı sebeplerle garanti dışı kalmış tabletlerinizin şarj girişi azrızalarını uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?