TCL Mobile Teknik Servis

 

tcl one cikan 300x225Servisimizde TCL Mobile akıllı cep telefonları için tamir, bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Özel TCL Mobile Teknik Servis olarak Türkiye’de satışa sunulan TCL Mobile telefonlara bakıyoruz. Ekran, batarya, kasa kapak, ön ve arka kamera, şarj soketi ve şarj bordu değişimleri yapıyoruz.

Tüm onarım işlemlerimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinali temin edilemediği durumlarda ya da müşteri talebiyle A kalite muadil yedek parça kullanımı da mümkün. Parça değişimlerine teknik servis garantisi veriyoruz. Özel servis olarak faaliyet gösterdiğimizden dolayı TCL Mobile cihazlar için garanti dışı ücretli hizmet veriliyor.

Özel TCL Mobile Teknik Servisi olarak hem uzman teknisyenlerle çalışıyoruz hem de gelişmiş ekipmanlar kullanıyoruz. Ankara’nın en eski ve köklü bilgisayar teknik servis şirketlerinden Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteriyoruz. TCL Mobile Servisi, hem hızlı, güvenilir, hem de ekonomik çözümleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

TCL Mobile cep telefonlarınızda karşılaştığınız her türlü donanımsal ve yazılımsal problemle ilgili uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Modeli ne olursa olsun TCL Mobile ekran değişiminden batarya değişimine, kasa-kapak değişiminden yazılım güncellemelerine kadar her konuda uzman teknisyenlerimizle kaliteli hizmet sunuyoruz.

TCL Mobile Ekran Değişimi

tcl1Ekranı kırılan, bataryası kullanılamaz hale gelen ya da suya düşen TCL Mobile cep telefonlarınızı Özel Ankara TCL Mobile Teknik Servisi olarak ilk günkü performanına kavuşturuyoruz. İhtiyaç duyulan orijinal yedek parçalarını hem en kısa sürede hem de en uygun fiyatlarla temin ediyoruz. Parça değişimleri, laboratuvar ortamındaki servisimizde uzman teknik ekibimiz tarafından yüksek kaliteli işçilikle yapılıyor. Telefonlarınızdaki problemler için Özel TCL Mobile Teknik Servis’in 0312 435 40 40 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

TCL Mobile Teknik Servis Hizmetlerimiz

  • Ekran Değişimi
  • Batarya Değişimi
  • Kasa Kapak Değişimi
  • Şarj Bordu Değişimi
  • Kamera Değişimi
  • Şarj Soketi Değişimi
  • Anakart Onarımı
  • Ahize Değişimi
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?