Ankara Telefon Servisi

pocophone F2 min 300x205

Ankara Telefon Servisi olarak, kırılan, bozulan, parça değişimi ve onarıma ihtiyaç duyan tüm akıllı telefonlara hizmet veriyoruz. Marka ve model fark etmeksizin telefon ekran değişimi ve telefon batarya değişimi başta olmak üzere tüm onarım ve parça değişim işlemlerini yapıyoruz. Orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz.

Telefon Servisimizde, ekran ve batarya değişiminin yanı sıra, şarj soketi ve şarj bordu değişimi, mikrofon ahize değişimi ve kasa kapak değişimlerini de yapıyoruz. Suya düşen, sıvı teması sebebiyle arızalanan telefonlarınızı onarıyoruz. Wi-Fi ve SIM şebeke sorunlarına çare buluyoruz. Anakart ve entegre onarımı, işlemci değişimi yapıyoruz. Arızalanan kulaklık soketlerini, ön ve arka kameraları, kırılan kamera lenslerini değiştiriyoruz. Android ve IOS tabanlı tüm akıllı telefonlara format, yazılım ve program desteği sağlıyoruz.

Ankara Telefon Servisi teknik ekibimiz hızlı, ekonomik ve güvenilir çözümleriyle hizmetinizde. Tüm işlemlerimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinal yedek parça bulunmadığı durumlarda ise orijinaline en yakın ve uluslar arası standartlara uygun parçaları tercih ediyoruz. Ekran ve batarya değişimleri başta olmak üzere yaptığımız parça değişimlerine 3 ay servis garantisi veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında üretim kaynaklı bir sorun yaşarsanız hatalı parçayı ücretsiz şekilde yenisiyle değiştiriliyor.

Servisimize alınan cihazlar, yetkili servislerde olduğu gibi günlerce hatta haftalarca beklemez. Ortalama onarım süremiz 1-2 saattir. Yoğunluğa bağlı olarak bu süre değişebilir ancak çoğunlukla 2 saatte teslim ederiz. Parça değişimlerinde stoklarımızda ürün kalmamışsa bu durumda teslim süremiz 1 ya da 2 güne çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?