Telefon Anakart Tamiri

 

telefon anakart tamiri 300x225Ankara Telefon Servisimizde, tüm akıllı telefon marka ve modellerinin anakart tamir ve onarımları yapılmaktadır. Telefon anakart tamiri ortalama 1-2 gün sürmektedir. Cihazınızı en kısa sürede en iyi şekilde yaparak teslim ediyoruz.

Akıllı telefonlarda neredeyse tüm sistem anakart üzerinden yürür. Peki anakart neden zarar görür? Bunun pek çok sebebi var: Düşme, darbe alma, sıvı teması, şarj sorunları, entegrelerde meydana gelen kısa devreler vs.

Telefonunuz birden donuyorsa, kilitleniyorsa, ekranda kaymalar oluşuyorsa ya da hiç açılmıyorsa anakart arızası olabilir. Servisimizde telefon anakart arızalarının onarımı yapılmaktadır. Anakartta çok büyük bir hasar oluşmamışsa genelde başarılı sonuç alınmaktadır. Telefonun çalışmayan işlemcisi, anakart onarımıyla çalışır hale getirilmektedir. Ancak hasar çok büyükse anakartı onarmak mümkün olmamaktadır.

Telefon Anakart Tamiri Fiyatı

Telefon anakart tamir ve onarımının sabit bir fiyatı olmaz. Fiyatlandırma için mutlaka cihazı görüp arıza tespiti yapmamız gerekir. Arıza tespiti için ücret almıyoruz. Getirilen arızalı cihazları inceleyen teknisyenlerimiz, yapılacak işlemler ve maliyeti konusunda bir rapor hazırlar. Müşteri temsilcilerimiz daha sonra cihaz sahibini arayarak maliyeti bildirir. Müşterinin onaylaması halinde derhal işleme başlanır. Telefon anakart onarımı hakkında daha detaylı bilgi için servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Tablet Anakart Onarımı

samsung tablet tamiri minTablet bilgisayarlar yapısal olarak cep telefonu ile laptopun ortak özelliklerini bir ayara getiren cihazlardır. Bundan dolayı tabletlerin de en önemli parçası anakartıdır. Tablet anakartlarında cihazın işlemcisi, belleği (RAM), hafızası (disk), grafik kartı, güç giriş ve çıkışları ve tüm elektronik aksamı bulunur. Dolayısıyla tablet anakartı demek tablet bilgisayarın kendisi demektir. Ankara Tablet Servisimizde tüm marka ve model cihazların tablet anakart onarımı yapılmaktadır.

Tablet Anakart Onarımı Fiyatı

Tablet anakartlarında, sıvı teması, güç devresi arızaları, besleme, anakart elektronik bileşenlerinin arızaları gibi birçok arıza çeşidine rastlanmaktadır. Tabletinizin anakart arızası durumunda cihazınıza zamanında profesyonel bir müdahale yapılmazsa cihazınız bir daha kullanılamaz duruma gelebilmektedir. Cihazınıza yapılacak bilinçsiz bir müdahale çok uygun bir maliyete yapılabilecek bir arızayı bile bir daha geri onarılamaz hale getirebilmekte, cihazı tamamen çöpe atılacak duruma sokabilmektedir. Bu nedenle arızanın türü ve nedeni ne olursa olsun, tabletinizin anakart arızası durumunda cihazınızı en kısa sürede tablet servisimize getirerek güvenle ve uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz.

22 Yorum. Yeni Yorum

 • RAHMİ TÜRKDOĞAN
  20 Aralık 2020 01:06

  samsung s4 mini telefonum durup dururken kapandı ve açılmıyor. Ana kartında sorun olabilir dedilerAmacım rehbere kayıtlı numaralara ulaşmak bunun başka yolu var mı tamiri ne kadar olur.Malum kendi eski telefon para etmez.Bilgileri simkarta almamışım.Selamlar

  Cevapla
  • Teknik Servis
   21 Aralık 2020 18:15

   Merhaba, Samsung S4 mini cihazınızdaki verileri alabilmeniz için cihazın çalışır hale gelmesi gerekir. Başka türlü veriler kurtarılamaz. Ancak cihazı kurarken yedekleme için gmail hesabı tanımladıysanız ve yedekleme onayı verdiyseniz cihazdaki tüm verileriniz yedeklenmiştir. Başka bir cihazda gmail hesabınızla kurulum yaparak verilerinize ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 • Xaomi redmi 8 telefoncu ya götürdüm sıvı teması olmuş anakart olmaz dediler olma şansı var mı

  Cevapla
  • Teknik Servis
   2 Şubat 2021 16:57

   Adem Bey merhaba,

   Redmi 8 telefonunuzda sıvı teması sonucu oksitlenme meydana gelmiş olabilir. Servisimizde oksitlenmiş anakartları büyük başarı oranlarıyla tamir edebiliyoruz. İşlem sonrası anakartınız eskisi gibi kullanılır hale geliyor. Cihazınızı getirirseniz ya da bize kargoyla gönderirseniz sıvı teması temizliği yapıp onarımını sağlayabiliriz.

   Cevapla
 • Merhaba kolay gelsin Samsung j7 pro darbe sonucu ekran kırıldı ekran değişimi sırasında anakartında arızalı olduğu söylendi tamiri olabilir mi Teşekkür Ederim

  Cevapla
  • Teknik Servis
   9 Şubat 2021 18:16

   Yasin Bey merhaba,

   Servisimizde Samsung J7 Pro cihazların anakart onarımlarını büyük başarı yüzdeleriyle yapabilmekteyiz. Gelişmiş cihaz ve ekipmanlar kullanan teknisyenlerimiz arızalı anakartları tamir edip çalışır hale getirebiliyor. Cihazınızı bize getirir ya da kargoyla gönderirseniz bakıp onarımını yapabiliriz.

   Cevapla
  • Servet Başak
   1 Eylül 2023 16:57

   Merhaba Huawei p10plus işlemci arızası var kapanıp açılıyor tamiri mümkünmü ortalama fiyatı nekadar istanbuldayim

   Cevapla
 • Merhaba General Mobile discovery elite cihazım kapandı açılmıyor tuşa basınca tepki yok şarja takınca ekran yanıp sönüyor kırmızı ışık yanıyor anakartta problem olduğu söylendi hafızası zarar görmeden onarma şansı varmıdır? Teşekkürler

  Cevapla
 • samsung galaxy s10 anakarti yanmis veya bozulmus telefon acilmiyor. yeni anakart bulunabilir mi veya tamir edebilir misiniz?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   29 Nisan 2021 11:50

   Ahmet Bey merhaba,

   Servisimizde Samsung Galaxy S10 ve diğer tüm marka model akıllı telefonlar için anakart onarımı yapılmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz, Gelişmiş ekipmanlar kullanarak anakart onarımlarını büyük bir başarıyla yapabilmektedir. Cihazınızı bize getirir ya da kargoyla gönderirseniz anakart onarımını yapabiliriz.

   Cevapla
 • Merhaba
  Sony Xperia z5 telefonumun ekranı kırılmıştı. Tamirciye verdim ekranı komple değişti. Fakirden geldi ekranı çalışıyor ancak telefonun bu sefer alt mikrofonu çalışmıyor. Tekrar götürdüm fakat mikrofonu yenisi ile değiştirdiler yinede çalışmıyor, birde ana kart üzerindeki bildirim ışığı bozuldu. Anakart sorunu olabilirmiş acaba? Size getirsen bu anlattığım sorunların tamiri olurmuş?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   7 Aralık 2021 14:37

   Mustafa bey merhaba,

   Cihazınıza götürdüğünüz telefoncunun ne işlem yaptığını ve nasıl bir sonuç meydana geldiğini bilmiyoruz, dolayısıyla buradan net bir şey söyleme imkanımız maalesef yok. Telefonu bize getirir ya da kargo ile gönderebilirseniz bakıp arıza tespiti yaparız ve daha net bilgi verebiliriz.

   iyi günler dileriz.

   Cevapla
   • Yeriniz ankarada sanırım. Firmanıza getirsem arıza tespiti için ne kadar ücret alıyorsunız.

    Cevapla
    • Teknik Servis
     8 Aralık 2021 11:49

     Mustafa Bey

     Servisimizde telefon, bilgisayar, tablet ve akıllı robot süpürge gibi cihazlardan arıza tespiti ücret almıyor. Arıza tespitini ücretsiz yapıyoruz.

     Cevapla
 • Redmi note 7 anakartta kisa devre var dendi cihaz aciliyo bi anda kapanıo bazen acilmiyo bile güc tusuna uzun süre basınca calisiyo kasa da yamukluk var

  Cevapla
  • Teknik Servis
   28 Ocak 2022 09:47

   Ahmet Bey merhaba,

   Bimar Teknik Servis olarak Redmi Note 7 telefonlar için anakart onarımı, ekran, batarya, şarj bordu, kamera vs değişimleri yapıyoruz. Cihazınızdaki sorun tam olarak nedir bilemiyoruz ancak telefonu getirir ya da kargoyla gönderirseniz arıza tespiti yaparız. Mümkün oluyorsa anakart onarımı ve gerekli parçaların değişimini yapıp telefonunuzu çalışır hale getirebiliriz.

   İyi günler dileriz…

   Cevapla
 • İyi günler Redmi note 5 şarj olmuyor başka bir sorunu yok. Götürdüğüm telefoncu ana kart şarj birimi bozulmuş dedi. Batarya ve şarj soketi yeni alındı. Tamir edebilir misiniz

  Cevapla
  • Teknik Servis
   15 Mart 2022 12:47

   Seyit bey merhaba,

   Xiaomi Redmi Note 5 cihazlarda şarj entegresi sorunları sık yaşanıyor. Bimar Teknik Servis olarak anakarta müdahale ederek şarj entegresi sorunlarına çözüm bulabiliyoruz. Cihazınızı getirirseniz bakıp onarımını sağlayabiliriz.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla
 • merhaba honor 10 telefonum var açılıp kapanıyor telefonun bataryasını değiştirdi telefoncu ama hala devam ediyor anakartta arza var dedi siz yapabilir misiiniz kargoyla göndersem

  Cevapla
  • Teknik Servis
   1 Mart 2023 11:00

   Merhaba efendim,

   Servimizde hem Honor 10 hem de diğer tüm marka ve model cep telefonları için anakart tamiri onarımı yapıyoruz. Cihazınızı bize kargoyla gönderebilirsiniz. Detaylar için 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla
 • Merhabalar huawei y7 2019 modeli telefonum kapandı açtığım zaman ana ekran gelmeden reset veya güncelleme istiyor güncelleme yapmaya çalıştığım zaman alan yok diyor anakart sağlam ve anakartı aynı modelden başka bir cihaza takarsam verilerime ulaşma şansı var mıdır?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   22 Eylül 2023 12:03

   Merhaba efendim, akıllı telefonlarda hafıza anakart üzerinde MMC adını verdiğimiz bir çip üzerinde saklanır. Telefonun işletim sistemi yani yazılımı ile kişisel verilerin tümü MMC çipinde depolanır. Bu çip anakarta gömülü haldedir. Dolayısıyla Huawei Y7 2019 telefonunuza anakart değişimi yapıldığında, MMC çipi eski anakart üzerinde olduğu için verilerinize ulaşmanız mümkün değil. Ancak fotoğraf ve video ile rehberinizi gmail hesabınıza yedeklediyseniz aynı hesapla kurulum yaptığınızda bu veriler geri gelir.

   İyi günler dileriz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?