Telefon Anakart Tamiri

 

telefon anakart tamiri 300x225Ankara Telefon Servisimizde, tüm akıllı telefon marka ve modellerinin anakart tamir ve onarımları yapılmaktadır. Telefon anakart tamiri ortalama 1-2 gün sürmektedir. Cihazınızı en kısa sürede en iyi şekilde yaparak teslim ediyoruz.

Akıllı telefonlarda neredeyse tüm sistem anakart üzerinden yürür. Peki anakart neden zarar görür? Bunun pek çok sebebi var: Düşme, darbe alma, sıvı teması, şarj sorunları, entegrelerde meydana gelen kısa devreler vs.

Telefonunuz birden donuyorsa, kilitleniyorsa, ekranda kaymalar oluşuyorsa ya da hiç açılmıyorsa anakart arızası olabilir. Servisimizde telefon anakart arızalarının onarımı yapılmaktadır. Anakartta çok büyük bir hasar oluşmamışsa genelde başarılı sonuç alınmaktadır. Telefonun çalışmayan işlemcisi, anakart onarımıyla çalışır hale getirilmektedir. Ancak hasar çok büyükse anakartı onarmak mümkün olmamaktadır.

Telefon Anakart Tamiri Fiyatı

Telefon anakart tamir ve onarımının sabit bir fiyatı olmaz. Fiyatlandırma için mutlaka cihazı görüp arıza tespiti yapmamız gerekir. Arıza tespiti için ücret almıyoruz. Getirilen arızalı cihazları inceleyen teknisyenlerimiz, yapılacak işlemler ve maliyeti konusunda bir rapor hazırlar. Müşteri temsilcilerimiz daha sonra cihaz sahibini arayarak maliyeti bildirir. Müşterinin onaylaması halinde derhal işleme başlanır. Telefon anakart onarımı hakkında daha detaylı bilgi için servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Tablet Anakart Onarımı

samsung tablet tamiri minTablet bilgisayarlar yapısal olarak cep telefonu ile laptopun ortak özelliklerini bir ayara getiren cihazlardır. Bundan dolayı tabletlerin de en önemli parçası anakartıdır. Tablet anakartlarında cihazın işlemcisi, belleği (RAM), hafızası (disk), grafik kartı, güç giriş ve çıkışları ve tüm elektronik aksamı bulunur. Dolayısıyla tablet anakartı demek tablet bilgisayarın kendisi demektir. Ankara Tablet Servisimizde tüm marka ve model cihazların tablet anakart onarımı yapılmaktadır.

Tablet Anakart Onarımı Fiyatı

Tablet anakartlarında, sıvı teması, güç devresi arızaları, besleme, anakart elektronik bileşenlerinin arızaları gibi birçok arıza çeşidine rastlanmaktadır. Tabletinizin anakart arızası durumunda cihazınıza zamanında profesyonel bir müdahale yapılmazsa cihazınız bir daha kullanılamaz duruma gelebilmektedir. Cihazınıza yapılacak bilinçsiz bir müdahale çok uygun bir maliyete yapılabilecek bir arızayı bile bir daha geri onarılamaz hale getirebilmekte, cihazı tamamen çöpe atılacak duruma sokabilmektedir. Bu nedenle arızanın türü ve nedeni ne olursa olsun, tabletinizin anakart arızası durumunda cihazınızı en kısa sürede tablet servisimize getirerek güvenle ve uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz.

7 Yorum. Yeni Yorum

 • RAHMİ TÜRKDOĞAN
  20 Aralık 2020 01:06

  samsung s4 mini telefonum durup dururken kapandı ve açılmıyor. Ana kartında sorun olabilir dedilerAmacım rehbere kayıtlı numaralara ulaşmak bunun başka yolu var mı tamiri ne kadar olur.Malum kendi eski telefon para etmez.Bilgileri simkarta almamışım.Selamlar

  Cevapla
  • Teknik Servis
   21 Aralık 2020 18:15

   Merhaba, Samsung S4 mini cihazınızdaki verileri alabilmeniz için cihazın çalışır hale gelmesi gerekir. Başka türlü veriler kurtarılamaz. Ancak cihazı kurarken yedekleme için gmail hesabı tanımladıysanız ve yedekleme onayı verdiyseniz cihazdaki tüm verileriniz yedeklenmiştir. Başka bir cihazda gmail hesabınızla kurulum yaparak verilerinize ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
 • Xaomi redmi 8 telefoncu ya götürdüm sıvı teması olmuş anakart olmaz dediler olma şansı var mı

  Cevapla
  • Teknik Servis
   2 Şubat 2021 16:57

   Adem Bey merhaba,

   Redmi 8 telefonunuzda sıvı teması sonucu oksitlenme meydana gelmiş olabilir. Servisimizde oksitlenmiş anakartları büyük başarı oranlarıyla tamir edebiliyoruz. İşlem sonrası anakartınız eskisi gibi kullanılır hale geliyor. Cihazınızı getirirseniz ya da bize kargoyla gönderirseniz sıvı teması temizliği yapıp onarımını sağlayabiliriz.

   Cevapla
 • Merhaba kolay gelsin Samsung j7 pro darbe sonucu ekran kırıldı ekran değişimi sırasında anakartında arızalı olduğu söylendi tamiri olabilir mi Teşekkür Ederim

  Cevapla
  • Teknik Servis
   9 Şubat 2021 18:16

   Yasin Bey merhaba,

   Servisimizde Samsung J7 Pro cihazların anakart onarımlarını büyük başarı yüzdeleriyle yapabilmekteyiz. Gelişmiş cihaz ve ekipmanlar kullanan teknisyenlerimiz arızalı anakartları tamir edip çalışır hale getirebiliyor. Cihazınızı bize getirir ya da kargoyla gönderirseniz bakıp onarımını yapabiliriz.

   Cevapla
 • Merhaba General Mobile discovery elite cihazım kapandı açılmıyor tuşa basınca tepki yok şarja takınca ekran yanıp sönüyor kırmızı ışık yanıyor anakartta problem olduğu söylendi hafızası zarar görmeden onarma şansı varmıdır? Teşekkürler

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?