Telefon Batarya Değişimi

arjone minTeknik servisimizde tüm cep telefonu markalarının orijinal batarya değişimleri yapılmaktadır. En çok satılan markaların amiral gemisi modellerinden, orta ve alt sınıf marka ve modellere kadar tüm akıllı telefonların bataryalarını değiştiriyoruz. Tüm marka ve modeller için telefon batarya değişim fiyatlarını 0312 435 40 40 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Bataryalarımız orijinal ve garantilidir.

Eskiden ortalama bir gün giden telefonunuzun şarjı daha günün ortasında bitiyorsa, telefonunuz bir anda kapanıyorsa batarya değişim vakti gelmiş demektir. Normal bir kullanımda telefon bataryasının ömrü yaklaşık 3-4 yıldır. Bu sürenin sonunda bataryanın hücreleri ölmeye başlar. Orijinal olmayan şarj aleti kullanımı, bataryayı sürekli şarj etmek, telefonu şarj sırasında kullanmak da pil ömrünü kısaltır. Yanlış ve hatalı şarj, zamanla bataryanın şişmesine, aşırı ısınıp anakart ve işlemciyle zarar vermesine de yol açar.

Kalitesiz Bataryada Patlama Riski

Telefon batarya değişiminin mutlaka orijinal ürünlerle yapılması gerekir. Piyasada ucuza satılan kalitesiz yan sanayi bataryalar kısa sürede kullanılmaz hale gelir ve paranız çöpe gider. Kimi zaman da kalitesiz bataryalar şişerek telefon ekranının kırılmasına yol açar. Hatta zaman zaman haberlerde gördüğümüz gibi patlayarak yangınlara, yaralanmalara ve ölümlere sebep olur.

Telefon Orijinal Batarya Değişimi

Telefon batarya değişimini güvenilir bir teknik serviste yaptırmanızı öneririz. Bimar Bilgisayar olarak tüm marka ve modellerin orijinal bataryalarını temin ediyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz telefon batarya değişimlerini uluslar arası standartlara uygun ekipmanlarla yapıyor. Bataryası değiştirilen telefonlarınız özel cihazlarda akım ve amper ölçümlerinden geçirildikten sonra teslim ediliyor.

telefon garanti1 min 300x106

Telefon Batarya Değişimi Fiyatı

Telefon batarya fiyatları, marka ve modele göre değişiyor. Dünya genelinde çok satan popüler markaların modellerinde orijinal batarya fiyatları yüksek. Son yıllarda satışlarını hızla artıran Çin markalarının bataryaları ise daha makul fiyatlarda seyrediyor. Batarya değişiminde ucuza kaçmamak gerek. Biraz daha ucuza satılan kalitesiz yan sanayi bataryalar, telefonunuza geri dönüşü olmayan zararlar açabilir. Patlama riskiyle hayatınızı bile riske atabilir. Marka ve modellere göre telefon batarya değişim fiyatlarımızı 0312 435 40 40 numaralı telefondan ya da internet sitemizdeki canlı destek uygulamamızdan öğrenebilirsiniz.

Batarya Değişiminde Format Atılır Mı?

Batarya değişimi için servisimize bıraktığınız cihazlarınıza format atmıyoruz. Dolayısıyla cihazınızda kayıtlı bilgileriniz, kişisel verileriniz ve ayarlarınız kesinlikle silinmez. Telefonunuzu servisimize nasıl bıraktıysanız öyle alırsınız. Telefon batarya değişimi, marka ve modeli göre 30 dakika ile 2 saat arasında değişmektedir. Bazı modellerde arka kapak ya da ekranın sökülmesi, işlem bitince tekrar yapıştırılması ve kuruması beklendiği için işlem uzamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?