Telefon Ekran Değişimi

iphone 7 plus min 1 300x225Telefon ekran değişimiTelefonlarınızın kırılan ekranlarını servisimizde uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Çok satılan markaların amiral gemisi modellerinden, orta ve alt sınıf marka ve modellere kadar tüm telefonların ekran değişimlerini yapıyoruz. Orijinal ekran kullanıyoruz ve değiştirdiğimiz tüm parçalara servis garantisi veriyoruz. Tüm marka ve modeller için telefon ekran değişim fiyatlarını 0312 435 40 40 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Akıllı telefonlarda en sık rastlanılan sorunların başında ekran kırılması geliyor. Düşme, çarpma ve üzerine baskı uygulanması gibi sebeplerle zaten çok hassas olan telefon ekranları kolaylıkla çatlayıp kırılabiliyor. Kırılma ve çatlama sebebiyle zarar gören akıllı telefon ekranlarını maalesef tamir etmek mümkün değil. Tek çözüm ekran değişimi.

Tüm Marka Ve Modellerde Ekran Değişimi

Telefon ekran değişiminin mutlaka orijinal ya da orijinal kalitesinde yedek parçalarla yapılması gerekir. Ekran değişiminde sadece ekranın kalitesi de yeterli değil. Telefonunuzu güvenilir bir teknik servise emanet etmelisiniz. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm telefonlarda ekran değişiminin işinin ehli olan tecrübeli bir teknisyen tarafından standartlara uygun ekipmanlar kullanarak yapılması gerekir.

Orijinal Ve Garantili Ekran Değişimi

Kötü işçilikle montajı yapılan telefon ekranlarında zamanla ekran ayrılması, kasa ve çerçeve aralarından ışık sızması ve dokunmatik hassasiyetinin azalması gibi sorunlar yaşanmaktadır. İlgili Servis – Bimar Bilgisayar olarak telefon ekranlarınızı uluslararası standartlara uygun ekipmanlarla ve üretici firmaların belirlediği talimatlara uygun şekilde değiştiriyoruz. Hem kullandığımız yedek parçalar hem de işçiliğimiz garantilidir.

huawei on minTelefon Ekran Değişimi Fiyatı

Telefon ekran fiyatları, marka ve modele göre değişiyor. Dünya genelinde çok satan popüler markaların modellerinde orijinal ekran fiyatları nispeten yüksek. Son yıllarda hızla satışlarını artıran Çin markalarının ekran fiyatları ise daha makul seviyelerde. Ancak kabaca şöyle bir hesaplama yapabiliriz. Orijinal ekran fiyatı, telefonun sıfır satış fiyatının dörtte biri ya da beşte biri seviyesinde olmaktadır. Marka ve modellere göre telefon ekran değişim fiyatlarımızı 0312 435 40 40 numaralı telefondan ya da internet sitemizdeki canlı destek uygulamamızdan öğrenebilirsiniz.

Telefon Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? 

Akıllı telefon ekranları üç ana katmandan oluşur: Dış cam, dokunmatik alan ve iç ekran. Bu üç parçanın bileşimi ekran panelini oluşturuyor. Telefonlarda tek başına dış cam, dokunmatik ya da iç ekran değişmiyor. Panel halinde ekran değiştiriliyor. Ekran değişim sonrası telefonunuz ilk günkü performansına döner. Görüntü kalitesi ve çözünürlük, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi konularda hiçbir sorun yaşamazsınız. Ekran değişimi için servisimize bıraktığınız cihazlarınıza format atmıyoruz. Dolayısıyla cihazınızda kayıtlı bilgileriniz, kişisel verileriniz ve ayarlarınız silinmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?