Vivo Mobile Teknik Servis

 

vivo1 300x169Servisimizde Vivo Mobile akıllı cep telefonları için tamir, bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Özel Vivo Mobile Teknik Servis olarak Türkiye’de satışa sunulan Vivo Mobile telefonların ekran, batarya, arka kapka, kasa, ön ve arka kamera, şarj soketi ve şarj bordu vs. değişimleri yapıyoruz.

Tüm onarım işlemlerimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Parça değişimlerine teknik servis garantisi veriyoruz. Özel servis olarak faaliyet gösterdiğimizden dolayı Vivo Mobile cihazlar için garanti dışı ücretli hizmet veriliyor.

Özel Vivo Mobile Teknik Servisi olarak hem uzman teknisyenlerle çalışıyoruz hem de gelişmiş ekipmanlar kullanıyoruz. Ankara’nın en eski ve köklü bilgisayar teknik servis şirketlerinden Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteriyoruz. Vivo Mobile Servisi, hem hızlı, güvenilir, hem de ekonomik çözümleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Vivo Mobile cep telefonlarınızda karşılaştığınız her türlü donanımsal ve yazılımsal problemle ilgili uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Modeli ne olursa olsun Vivo Mobile ekran değişiminden batarya değişimine, kasa-kapak değişiminden yazılım güncellemelerine kadar her konuda uzman teknisyenlerimizle kaliteli hizmet sunuyoruz.

Vivo Mobile Ekran Değişimi

Ekranı kırılan, bataryası kullanılamaz hale gelen ya da suya düşen Vivo Mobile cep telefonlarınızı Özel Ankara Vivo Mobile Teknik Servisi olarak ilk günkü performanına kavuşturuyoruz. İhtiyaç duyulan orijinal yedek parçalarını hem en kısa sürede hem de en uygun fiyatlarla temin ediyoruz. Parça değişimleri, laboratuvar ortamındaki servisimizde uzman teknik ekibimiz tarafından yüksek kaliteli işçilikle yapılıyor.

Telefonlarınızdaki problemler için Özel Vivo Mobile Teknik Servis’in 0312 435 40 40 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

Çin’de Doğdu, Türkiye’ye Fabrika Kurdu

Vivo Mobile; Huawei, Xiaomi, OnePlus, Oppo, Tecno ve Meizu’nun ardından Çin’den çıkan yeni bir marka. Kısa sürede küresel başarı yakalayan Vivo, Çin’in dışında Hindistan, Bangladeş ve Endonezya’daki fabrikalarında üretim yapıyor. Ancak firma 20 milyon dolarlık bir yatırım yaparak Türkiye’de de bir üretim tesisi kurdu. Fabrika tam kapasiteyle çalışmaya başladığında 2000 kişilik istihdama ulaşacak.

Firma halen Türkiye’de V21, V21e, Y20, Y20s, Y70, X50 Lite ve X51 5G modellerinin satışını yapıyor.

vivo 2 300x169

Vivo Mobile Teknik Servis Hizmetlerimiz

  • Ekran Değişimi
  • Batarya Değişimi
  • Kasa Kapak Değişimi
  • Şarj Bordu Değişimi
  • Kamera Değişimi
  • Şarj Soketi Değişimi
  • Anakart Onarımı
  • Ahize Değişimi
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?