xiaomi logo

Xiaomi Teknik Servis

xiaomi teknik servis min 300x225 300x225Xiaomi teknik servis ankara (özel servis) olarak Xiaomi markalı tüm cihazların tamir, bakım ve onarımlarını yapıyoruz. Xiaomi akıllı telefonların yanı sıra Xiaomi markalı notebook ve tablet bilgisayarlara da tamir ve bakım hizmete veriyoruz. Uzman teknik ekibimiz tarafından orijinal yedek parça kullanılarak yapılan tüm işlemlere garanti veriyoruz.

Xiaomi cihazınızda meydana gelen tüm yazılım ve donanım kaynaklı arızalarda hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerle yanınızdayız. Kaliteli ve etkili çözümler için servisimizde ağırlıklı olarak orijinal ürün kullanıyoruz. Orijinal yedek parça temininin mümkün oldığı durumlarda ise uluslar arası standartlara uygun ve firma onaylı yedek parçaları tercih ediyoruz.

Alanında uzman teknik personelimiz, Xiaomi markalı cihazlarınızda meydana gelen arıza ne olursa olsun en uygun çözümleri üretmek için hizmetinizde. Teknik ekibimiz, söz konusu arızayı giderdikten sonra aynı problemin tekrar yaşanmaması için dikkat edilecek hususlar hakkında tarafınıza detaylı bilgi vermektedir. Ücretsiz danışmanlık hizmeti de veren teknisyenlerimizden cihazınızın kullanımı hakkında pratik öneriler alabilirsiniz.

Xiaomi Telefon Teknik Servis

xiaomi telefon tamiri min

Xiaomi telefon teknik servisi Ankara olarak Xiaomi marka akıllı telefonların tamir, onarım ve bakımlarını yapmaktayız.

Ekranı kırılan Xiaomi cihazlarınıza servisimizde uygun fiyatlara yedek parça değişimi yaptırabilirsiniz. Xiaomi ekran değişimi orijinal parçalarla yapılmakta ve garanti verilmektedir.

Xiaomi telefon teknik servisimizde yazılım kaynaklı sorunları da çözüyoruz. Akıllı telefonlarınızın güncelleme esnasında yarım kalması veya kapatılması sonucu oluşan yazılımsal hataları gidererek cihazınızı eski haline getiriyoruz.

Ayrıca Xiaomi telefon teknik servisi olarak cihazlarınızda sıvı teması sebebiyle oluşan oksitlenme, açılmama, dokunmatik alanın kısman ya da tamamen çalışmaması gibi problemleri de gideriyoruz.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?