Kahramankazan Xiaomi Robot Süpürge Servisi

 

xiaomi one minServisimizde tüm Xiaomi robot süpürge modelleri için tamir bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteren Kahramankazan Xiaomi Robot Süpürge Servisi olarak her zaman yanınızdayız. Özel servis olarak faaliyet gösteriyoruz. Garanti kapsamı dışında kalan akıllı süpürgelerinizi ekonomik fiyatlarla ve en kısa sürede onararak teslim ediyoruz.

Satışları artan ve hızla yaygınlaşan akıllı süpürgeler için servis ihtiyacı da büyüyor. Ancak bu cihazların tamir ve onarımını yapacak servis bulmak zor. Bimar Bilgisayar olarak tüm robot süpürge modelleri için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Yurtdışından alınan ya da Türkiye’den alındığı halde garanti dışı kalan tüm robot süpürgelerinizin tamirini yapıyoruz.

Xiaomi robot süpürgeler, karmaşık ve bir anakarta ve işlemciye sahip. Mekanik hareketlerini sağlayan diğer aksamı ve motoru da klasik elektrikli süpürgelerden farklı. Bu sebeple robot süpürge arızalarının tamir ve onarımı çok zor. Gerçekten bu cihazlardan anlayan teknik servislere ve teknisyenlere ihtiyaç duyuluyor. Sincan Xiaomi Robot Süpürge Servisi olarak arızalanan robot süpürgelerinizi özenle ve güvenle onarıyoruz.

Robot Süpürge Kullanımı

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de robot süpürgeler büyük ilgi görüyor. Doğrudan yurtdışından alan ya da yurtdışı alış veriş sitelerinden robot süpürge getirten çok insan var. Bunun yanı sıra Türkiye içindeki satıcılardan garantili şekilde Xiaomi robot süpürge almak da mümkün.

Akıllı robot süpürgelerin çalışma prensibi aslında çok basit. Cihazı ilk aldığınızda kullanacağınız evi tanıtıyorsunuz. Cihaz ilk kullanımda tüm oda ve bölümlere girip çıkarak evin krokisini, yani haritasını çıkarıyor. Giriş çıkışlar, kapılar, eşyaların konumu vb. cihazın hafızasına işleniyor. Sonrası çok kolay. Cihazı istediğiniz gün ve saatte çalışması için programlayabiliyorsunuz. İsterseniz Mi Home uygulamasını telefonunuza indirerek süpürgenizi işyerinizden, oturduğunuz cafeden, istediğiniz her yerden kontrol edebiliyorsunuz.

Küçük bir silindir şeklinde tasarlandığı için Xiaomi robot süpürge halı, paspas, parke ve fayans gibi tüm yüzeyleri süpürebiliyor. Yüksekliği kurtarıyorsa koltuk, kanepe ve yatakların altına da girip temizlik yapabiliyor. Dolayısıyla 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden atlayabiliyor. Cihaz duvar diplerine kadar ulaşabiliyor. Masa ve sandalye ayağı gibi engellerin etrafında tam tur atarak dip köşe temizlik yapıyor. 120 metrekarelik evi yaklaşık 1,5 saatte süpürüyor.

Robot Süpürge Şarjı

Akıllı süpürgeler kablosuz çalışıyor. İçinde bataryası var. Şarjı azalınca otomatik olarak şarj ünitesine gidiyor ve bataryasını dolduruyor. Enerjisini takviye ettikten sonra temizliğe kaldığı yerden devam ediyor. Cihazın kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Yerde küçük oyuncaklar, boya kalemleri ve çorap gibi eşyalar cihazın emiş ağzının ya da fırçasının tıkanmasına yol açabiliyor. Cihazı çalıştırmadan önce bu tür küçük materyalleri yerden kaldırmanız gerekiyor.

Xiaomi Robot Süpürge, emiş ucu, fırça, hava filtreleri ve toz haznesi gibi parçalardan oluşuyor. Toz haznesi dolunca söküp boşaltmanız gerekiyor. Cihaz bunu kendisi yapamıyor. Kim bilir gelecekteki robot süpürgeler, toz haznelerini bile boşaltabilir. Zamanla eskiyen fırça ve filtrelerin de yenilenmesi gerekiyor. Cihazınız için tamir onarıma ihtiyaç duyarsanız Xiaomi Robot Süpürge Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Süpürmekle kalmıyor, Yerleri de Siliyor

Xiaomi Robot Süpürgelerin yeni nesillerinde ıslak silme yani paspas atma fonksiyonu da mevcut. Cihazın yükleme bölümüne bir miktar su ve yüzey temizleyici doldurmanız yeterli. Robot süpürge önce süpürüyor ardından paspas atıyor. Ancak ıslak silme (paspas) fonksiyonu için yerdeki halıları kaldırmak gerekiyor. Zira halıları da silmeye çalışıyor. Akşam döndüğünüzde evinizi pırıl pırıl buluyorsunuz. Cihaz, evde kedi köpek ve kuş gibi tüylü evcil hayvan besleyenler için büyük kolaylık sağlıyor.

Xiaomi Robot Süpürge Emiş Gücü

Xiaomi Robot Süpürgeyi ilk görenler küçüklüğü sebebiyle güçlü şekilde temizleme yapamayacağını düşünüyor. Ancak çeşitli alışveriş ve yorum sitelerindeki kullanıcı yorumları bunun tam tersini gösteriyor. Yani cihazı alıp kullanmaya başlayan tüketicilerin büyük bölümü beklentilerinin çok üzerinde bir emiş gücüyle karşılaştıklarını yazıyor. Dolayasıyla birçoğu, evdeki klasik elektrikli süpürgelerinden daha güçlü çektiğini belirtiyor.

Kahramankazan Xiaomi Robot Süpürge Servisi

Xiaomi’nin piyasada Xiaomi Mi Robot Vacuum, Xiaomi Mija Robot Vacuum Cleaner, Mop Pro ve Roborock modeli robot süpürgeleri mevcut. Bu ana modellerin pek çok alt serileri de bulunuyor. Mithatpaşa Cad. No: 28/B Kızılay Çankaya Ankara adresinde bulunan servisimizde bu modellerin tümüne hizmet veriyoruz. Eğer yurtdışından parça temini gerekmiyorsa süpürgelerinizi birkaç gün içinde onarım sağlam şekilde teslim ediyoruz. Kahramankazan Xiaomi Robot Süpürge Servisi’ne 0312 435 40 40 nolu telefondan da ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?