Roborock S7 Batarya Değişimi

 

xiaomi robot supurge3 min 300x225Servisimizde Roborock S7 robot süpürge batarya değişimi yapıyoruz. Tüm tüm akıllı süpürgeler kablosuz üretiliyor. Bu cihazlar enerjisini içlerinde bulunan bataryalardan alıyor. Şarj edilebilen bu bataryalar zamanla eskiyip ömrünü tamamlıyor. Bu durumda batarya değişimi gerekiyor. Batarya değişiminin kaliteli pillerle işinin ehli uzman bir serviste yapılmasını öneriyoruz.

Robot süpürgeler hızla yaygınlaşıyor. Artık hemen her evde temizliği robot süpürgeler yapıyor. Evin dört bir yanını köşe bucak süpüren akıllı süpürgelerde, bazı parça ve ekipmanlarının değişim ihtiyacı ortaya çıkıyor. Fırçalar, filtre ve mop bezleri eskidikçe değiştiriliyor. Robot süpürgelerde değişimi yapılan bir başka parça ise batarya.

Robot süpürgelerde içerisinde pil hücreleri yer alan şarj edilebilir bataryalar bulunuyor. Bataryalar, modele göre değişmekle birlikte genellikle 4 ya da 6 pil hücresinden oluşuyor. Yeni bir batarya 1-2 saat süreyle cihazın çalışmasını sağlıyor. Zamanla bataryaların sağlık durumu düşüyor. Eskiyen ve hücreleri zarar gören bataryalar bir süre sonra çok kısa sürede kullanılmaz duruma düşüyor. Ya da robot süpürgeyi hiç çalıştıramaz hale geliyor.

Bu durumda robot süpürge batarya değişimi yapılması gerekiyor. Cihazın içindeki batarya ve devre kartını çıkarıyoruz. Daha sonra cihazın desteklediği volt ve amper değerine uygun orijinal pillerle değişim yapıyoruz. Kalite kontrol testlerinden sonra yüzde yüz çalıştığına emin olduğumuz akıllı süpürgeleri müşterilerimize teslim ediyoruz. Servisimiz Ankara’da bulunuyor. Ancak kargo yoluyla tüm Türkiye’ye hizmet sunuyoruz. Kargoyla gönderilen cihazların batarya değişimlerini en kısa sürede yaparak müşterilerimize geri gönderiyoruz.

Roborock S7 Robot Süpürge Batarya Değişimi

Evde ya da işyerlerinizde kullandığınız Roborock marka süpürgelerinizin bataryası arızalandığında endişe etmeyin. Cihazınızı servisimize getirir ya da kargo ile gönderirseniz Roborock S7 robot süpürge batarya değişimi yapıp sağlam şekilde teslim ediyoruz. Yaptığımız tüm batarya değişimlerine garanti veriyoruz. Değişim yaptığımız bataryalarda milli savunma sanayi kuruluşumuz ASELSAN’ın ürettiği ASPİLSAN markalı lityum-ion pilleri kullanıyoruz. Yerli üretim ASPİLSAN pilleri ucuz ve düşük kaliteli Çin pillerine göre çok daha yüksek performans sağlıyor.

YÜKSEK KAPASİTELİ BATARYA

Özel Bimar Teknik Servis olarak robot süpürgelerin batarya değişimlerini titizlikle yapıyoruz. Ayrıca değişimde daha yüksek miliamper (maH) değerine sahip pil hücreleri kullanıyoruz. Böylece robot süpürgelerinizin bataryaları öncekine göre daha uzun performansa sahip oluyor. Robot süpürge batarya değişimi için daha detaylı bilgi almak isterseniz 0850 809 40 40 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?