Robot Süpürge Turbo Modda Kapanma Sorunu

 

xiaomi robot supurge teknik servis2 min 300x169Hayatımızı kolaylaştıran akıllı akıllı süpürgelerde sık görülen problemlerden biri de robot süpürge turbo modda kapanma sorunu. Özellikle Xiaomi Mijia 1C modelinde turbo moda alınca kapanma problemi sık yaşanıyor. Bu durum anakart üzerindeki bir entegrenin arızalanmasından kaynaklanıyor. Bozulan entegrenin yerine daha güçlü ve uzun ömürlü başka bir entegre takarak sorunu çözüyoruz. Olabilecek en uygun maliyetle cihazınızı onarıyoruz.

Robot süpürgeler hızla yaygınlaşıyor. Artık hemen her evde temizliği robot süpürgeler yapıyor. Evin dört bir yanını köşe bucak süpüren akıllı süpürgelerde zaman zaman bazı arızalar çıkıyor. Bu makalemizde sık görülenlerden arızalardan biri olan xiaomi robot süpürge turbo modda kapanma sorunu hakkında bilgi vereceğiz.

 

XİAOMİ KAPANMA SORUNU NASIL GİDERİLİR?

Söz konusu arıza en çok Xiaomi Mijia 1C modelinde görülüyor. Cihazın turbo modu, anakart üzerinde yer alan bir entegre tarafından kontrol ediliyor. Cihazın daha güçlü çalışmasını istediğinizde turbo moda almanız gerekiyor. Söz konusu entegre, çeşitli sebeplerle arızalanabiliyor. Mi Home uygulamasından turbo modu açtığımızda eğer güç entegresi arızalıysa cihaz kendini kapatıyor. Bu arızayla karşılaştığınızda evde kendi imkanlarınızda müdahale etme ya da sorunu çözme şansınız yok. İşinin ehli profesyonel bir yetkili servisten destek almanız gerekiyor.

Bimar Teknik Servis olarak güç entegresi arızalarına kalıcı çözüm üretiyoruz. Arızalı güç entegresini, daha güçlü ve uzun ömürlü farkı bir entegreyle değiştiriyoruz . Robot süpürge tamir bakım hizmetleri konusunda Türkiye’nin en yetkin ve köklü firmalarından biriyiz. Turbo güç entegre değişimlerini 1-2 gün içinde yapıp cihazınızı sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Robot süpürgenizde bahsi geçen arızayla ile karşılaşırsanız servisimizden hizmet alabilirsiniz.

 

KARGO İLE TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINA HİZMET

Ankara’da hizmet veriyoruz. Ancak kargo ile Türkiye’nin her yanına hizmet sunuyoruz. Robot süpürgenizde arıza meydana gelirse cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Kısa sürede entegre değişimini yapıp cihazı tarafınıza gönderiyoruz. Daha detaylı  bilgi almak isterseniz mesai saatleri içinde 0850 809 40 40 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz. Servisimizde Xiaomi dışında Roborock, Viomi, Eufy, iRobot gibi diğer akıllı süpürge markalarına da hizmet sunuyoruz.

 

 

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Samet Gılavuz
  24 Temmuz 2023 12:27

  Merhabalar, Xioami mi robot vacuum mop pro süpürgemiz süpürme işlemi yaparken kendi kendine kapanıyor. Bu konu hakkında nasıl bir tamir süreci oluyor ve fiyat hakkında bilgi alabilir miyim?

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   24 Temmuz 2023 16:00

   Samet Bey,

   Çalışma sistemimiz şöyle: Cihaz bize getirildikten ya da kargoyla gönderildikten sonra arıza tespiti yapıyoruz. Arıza tespitine ücret almıyoruz. Daha sonra müşteriye fiyat bilgisi veriyoruz. Kabul ederseniz onarım aşamasına geçiyoruz. Cihazı görüp arıza tespiti yapmadan fiyat vermemiz mümkün değil.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?