Xiaomi Mi 8 Lite Teknik Servis

 

xiaomi thumbnail min 300x240Xiaomi Mi 8 Lite teknik servis arıyorsanız hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Xiaomi teknik servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Xiaomi Mi 8 Lite telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Xiaomi Mi 8 ve Xiaomi Mi 8 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi ve Xiaomi Mi 8 Lite batarya değişimi (Xiaomi Mi 8 Batarya kodu BM3E) başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Xiaomi Mi 8 Lite teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Mi 8 Lite Tamir Fiyatı

Xiaomi teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Xiaomi Teknik Servis

  • Xiaomi Mi 8 Lite orijinal ekran değişimi
  • Xiaomi Mi 8 Lite orijinal batarya değişimi (Xiaomi Mi 8 Batarya kodu BM3E)
  • Xiaomi Mi 8 Lite şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Xiaomi Mi 8 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Xiaomi Mi 8 Lite açma kapama butonu değişimi
  • Xiaomi Mi 8 Lite kamera tamiri ve değişimi
  • Xiaomi Mi 8 Lite kasa değişimi
  • Xiaomi Mi 8 Lite wifi tamiri ve değişimi
  • Xiaomi Mi 8 Lite anakart onarımı

 

4 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?