Xiaomi Mi 9 Teknik Servis

 

redmi 2s 1 min 300x297Xiaomi Mi 9 teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Xiaomi Mi 9 ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi

Ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotoğraflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

Xiaomi Mi 9 Batarya Değişimi

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi ve Xiaomi Mi 9 batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Xiaomi Mi 9 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Mi 9 Tamir Fiyatı

Xiaomi Mi 9 servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Xiaomi Mi 9 Arızaları

Xiaomi Mi 9 ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Xiaomi Mi 9 şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Xiaomi Mi 9 telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Xiaomi Mi 9 sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

Xiaomi Mi 9 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

Xiaomi Mi 9 orijinal ekran değişimi
Xiaomi Mi 9 orijinal batarya (pil) değişimi
Xiaomi Mi 9 şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi 9 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi 9 açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Mi 9 kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi 9 kasa değişimi
Xiaomi Mi 9 wifi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi 9 anakart tamiri

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?