Xiaomi Mi A1 Teknik Servis

 

mi a1 2 min 300x169

Xiaomi Mi A1 teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Özel Xiaomi teknik servis olarak akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Xiaomi Mi A1 telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Xiaomi Mi A1 ekran değişimi nasıl yapılır?

Xiaomi teknik servis olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Xiaomi Mi A1 telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Xiaomi Mi A1 ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Xiaomi Mi A1 ekran değişimi ve Xiaomi Mi A1 batarya değişimi (Xiaomi Mi A1 Batarya Kodu BN31) başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Xiaomi servisi olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Teknik Servis Çalışma Sistemi

Xiaomi teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

mi a1 min 300x300Xiaomi Mi A1 Teknik Servis

Xiaomi Mi A1 orijinal ekran değişimi
Xiaomi Mi A1 orijinal batarya değişimi (Xiaomi Mi A1 Batarya Kodu BN31)
Xiaomi Mi A1 şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi A1 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi A1 açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Mi A1 kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi A1 kasa değişimi
Xiaomi Mi A1 wifi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi A1 anakart tamiri ve değişimi

Xiaomi Mi A1 Teknik Özellikleri:

Ekran Boyutu: 5,5 inç
Ekran Çözünürlüğü: 1080×1920 FHD Pixel
RAM: 4 GB
Dahili Hafıza: 32 GB, 64 GB
Arka Kamera: 12 MP
İkinci Arka Kamera: 12 MP
Ön kamera: 5 MP
Batarya: 3080 mAh

4 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?