Xiaomi Mi A2 Lite Teknik Servis

 

mi a2 min 300x168Xiaomi Mi A2 Lite teknik servis arıyorsanız hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Xiaomi teknik servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Xiaomi Mi A2 Lite telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Xiaomi Mi A2 Lite ekran değişimi nasıl yapılır?

Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 Lite telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Xiaomi Mi A2 Lite ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Xiaomi Mi A2 Lite ekran değişimi ve Xiaomi Mi A2 Lite batarya değişimi (Xiaomi Mi A2 Batarya Kodu Bn36 – Bn47) başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Xiaomi Mi A2 Lite teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Mi A2 Lite Tamir Fiyatı

Xiaomi teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Xiaomi Mi A2 Lite teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler

Xiaomi Mi A2 Lite orijinal ekran değişimi
Xiaomi Mi A2 Lite orijinal batarya değişimi (Xiaomi Mi A2 Batarya Kodu Bn36 – Bn47)
Xiaomi Mi A2 Lite şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi A2 Lite mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi A2 Lite açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Mi A2 Lite kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi A2 Lite kasa değişimi
Xiaomi Mi A2 Lite wifi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi A2 Lite anakart tamiri ve değişimi

4 Yorum. Yeni Yorum

 • Ali ÇELEBİ
  14 Ağustos 2021 22:16

  Merhaba,
  Xiaomi a2 lite telefonumum wifi az cekiyor ve zil sesi çalmıyor sorun ne olabilir

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   16 Ağustos 2021 11:49

   Ali Bey merhaba,

   Xiaomi Mi a2 Lite telefonunuzda wifi’nin az çekmesinin çeşitli sebepleri olabilir. Wifi entegresi arızalanmış ya da wifi anteni yerinden çıkmış veya kopmuş olabilir. Hoparlörünüz arızalandıysa zil sesinin az gelir. Cihazı getirir ya kargoyla bize gönderirseniz arıza tespiti yapıp wifi ve ses sorununu çözebiliriz.

   Yanıtla
 • Ahmet Furkan Yazgan
  15 Ağustos 2022 19:43

  Merhaba xiaomi mi A2 life tel cam kırık ekran sağlam sadece cam değişimi yapıyor musunuz?
  Bir de fiyat ne kadar olur

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   17 Ağustos 2022 18:18

   Ahmet Bey merhaba,

   Servisimizde Xiaomi Mi A2 Lite ön cam değişimi yapıyoruz. Ön cam değişimlerinde, mevcut iç ekran kullanıldığı için komple ekran değişimine göre daha düşük maliyet çıkıyor. Ancak ön cam değişimi yapılırken bazı püf noktaları var. Eğer üst camdaki kırık çok fazlaysa ve derine doğru ilerlemişse ön camın sökümü çok zor ve riskli oluyor. Sökümden sonra iç ekranda renk ve mürekkep dağılması, çizik atma ya da komple görüntü kaybı gibi sorunlar çıkabiliyor. Bu durumda komple ekran değişimi yapmak gerekiyor. Servisimizde öncelikle ön cam değişimi ile cihazları kurtarmaya çalışıyoruz. Eğer kurtulmazsa bu durumda ekran değişimi yapıyoruz. Ön cam değişimi için müşterilerimizden riskli kabul ettiklerine dair bir onay alarak işleme geçiyoruz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?