Xiaomi Mi Max 2 Teknik Servis

Xiaomi Mi Max 2 teknik servis arıyorsanız hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Xiaomi teknik servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Xiaomi Mi Max 2 telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

mi max 2 1 min 300x157

Xiaomi Mi Max 2 ekran değişimi nasıl yapılır?

Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Xiaomi Mi Max 2 telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Xiaomi Mi Max 2 ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Xiaomi Mi Max 2 ekran değişimi ve Xiaomi Mi Max 2 batarya değişimi (Xiaomi Mi Max 2 Batarya BM50) başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Xiaomi Mi Max 2 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Mi Max 2 tamir fiyatı

Xiaomi teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

mi max 2 min 300x120

Xiaomi Mi Max 2 teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler

Xiaomi Mi Max 2 orijinal ekran değişimi
Xiaomi Mi Max 2 orijinal batarya değişimi (Xiaomi Mi Max 2 Batarya BM50)
Xiaomi Mi Max 2 şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi Max 2 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi Max 2 açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Mi Max 2 kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi Max 2 kasa değişimi
Xiaomi Mi Max 2 wifi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi Max 2 anakart tamiri ve değişimi

Xiaomi Mi Max 2 Teknik Özellikleri:

Ekran Boyutu: 6,44 inç
Ekran Çözünürlüğü: 1080×1920 FHD Pixel
RAM: 4 GB
Dahili Hafıza: 32 GB, 64 GB, 128 GB
Arka Kamera: 12 MP
Ön kamera: 5 MP
Batarya: 5300 mAh

4 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?