Xiaomi Mi Max 3 Teknik Servis

 

Xiaomi Mi Max 3 teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Xiaomi Mi Max 3 ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

mi max 3 min 300x144

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotograflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

Xiaomi Mi Max 3 Batarya Değişimi

Xiaomi Mi Max 3 ekran değişimi ve Xiaomi Mi Max 3 batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Xiaomi Mi Max 3 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Mi Max 3 Tamir Fiyatı

Xiaomi Mi Max 3 servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Xiaomi Mi Max 3 Arızaları

Xiaomi Mi Max 3 ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Xiaomi Mi Max 3 şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Xiaomi Mi Max 3 telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Xiaomi Mi Max 3 sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

Xiaomi Mi Max 3 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

Xiaomi Mi Max 3 orijinal ekran değişimi
Xiaomi Mi Max 3 orijinal batarya (pil) değişimi
Xiaomi Mi Max 3 şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi Max 3 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi Max 3 açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Mi Max 3 kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi Max 3 kasa değişimi
Xiaomi Mi Max 3 wifi tamiri ve değişimi
Xiaomi Mi Max 3 anakart tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?