Xiaomi Poco F2 Pro Teknik Servis

 

xiaomi one minXiaomi Poco F2 Pro Teknik Servis olarak telefonunuzda meydana gelen arızalar için hızlı, etkili, ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve / veya batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Özel Xiaomi Servisimize 0312 435 40 40 ya da 0850 809 40 40 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Servisimiz Ankara’da yer alıyor. Eğer başka bir şehirdeyseniz ya da vakit bulamıyorsanız cihazınızı bize kargoyla da gönderebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Xiaomi telefonunuzda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Yazılımcılarımız, yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

Xiaomi Poco F2 Pro Ekran Değişimi

Ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına dönüyor. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Xiaomi Poco F2 Pro telefonunuzda veri kaybı yaşanmıyor. Cihazın hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmiyor veya kaybolmuyor.

Servisimizde Xiaomi Poco F2 Pro batarya değişimi de yapıyoruz. Xiaomi Poco F2 Pro teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir ekibimizle hizmet sunuyoruz. Yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Değişimi yapılan parçalarla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde garanti devreye giriyor.

Xiaomi Poco F2 Pro Tamir Ücreti

Özel Xiaomi Teknik Servis olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz, bu sayede kaliteli hizmet veriyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da kargoyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınıyor. Arızalar, çözüm yöntemleri ve /  veya maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi veriliyor. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim ediliyor. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmiyor. Dolayısıyla yaptırmadığınızda herhangi bir servis ücreti ödemiş olmuyorsunuz. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılıyor. Böylece Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

Xiaomi Poco F2 Pro Teknik Servis

 • Orijinal ekran değişimi
 • Orijinal batarya değişimi
 • Şarj bordu değişimi
 • Mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
 • Açma kapama butonu değişimi
 • Kamera değişimi
 • Kasa ve arka kapak değişimi
 • Wifi tamiri ve değişimi
 • Anakart onarımı

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Emrah Yılmaz
  22 Eylül 2022 20:25

  Merhabalar;
  Poco f2 pro marka telefonumun şarj yuvası bozuldu bununla ilgili yardım talep ediyorum

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   23 Eylül 2022 09:55

   Emrah Bey merhaba,

   Xiaomi Poco F2 Pro telefonunuzun şarj soketinde yaşadığınız sorunun çözümü için öncelikle cihazda arıza tespiti yapmamız gerekir. Sorun gerçekten sokette ise bu durumda şarj mikrofon bord değişimi yapıyoruz. Böylece telefonunuzda yaşadığınız şarj almama sorunu çözülmüş oluyor. Ancak Poca F2 Pro modellerinde şarj almamayla ilgili farklı kronik sorunlar da söz konusu. Şarj soketi ya da bordunun haricinde bu cihazların şarj ara filmlerinde, anakart üzerindeki konektörde ya da şarj entegresinde de problem yaşanabiliyor. Her bir sorun için farklı bir müdahale gerekiyor. Bimar Teknik Servis olarak bu sorunları başarıyla çözüyoruz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?