Xiaomi Pocophone F1 Teknik Servis

 

Xiaomi Pocophone F1 teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Xiaomi Pocophone F1 ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

pocophone F1 min

Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi

Xiaomi servisi olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotograflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

Xiaomi Pocophone F1 Batarya Değişimi

Xiaomi Pocophone F1 ekran değişimi ve Xiaomi Pocophone F1 batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Xiaomi Pocophone F1 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Pocophone F1 Tamir Fiyatı

Xiaomi Pocophone F1 servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Xiaomi Pocophone F1 Tamir Fiyatı

Xiaomi Pocophone F1 ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Xiaomi Pocophone F1 şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Xiaomi Pocophone F1 telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Xiaomi Pocophone F1 sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

Xiaomi Pocophone F1 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

Xiaomi Pocophone F1 orijinal ekran değişimi
Xiaomi Pocophone F1 orijinal batarya (pil) değişimi
Xiaomi Pocophone F1 şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Pocophone F1 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Pocophone F1 açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Pocophone F1 kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Pocophone F1 kasa değişimi
Xiaomi Pocophone F1 wifi tamiri ve değişimi
Xiaomi Pocophone F1 anakart tamiri

4 Yorum. Yeni Yorum

 • bunyamın
  27 Ocak 2020 20:19

  Xiaomi Pocophone F1 orijinal ekran değişimi fıyatı ne kadar. telefonum elımden dustu kırıldı telefonu alalı 6 ay oldu yanı garantısı var sıze göndersem degısım kac gun sureer garantı kapsamına gırer mı telefonum ıtalatcı garantılı

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   30 Ocak 2020 18:25

   Cihazı düşürüp kırdığınız için bu durum kullanıcı hatasıdır ve bu sebeple garanti kapsamına girmez. Ekran değişim ücretini ve diğer detayları 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Samet Özkara
  5 Ekim 2020 17:19

  Pocophone F1 anakart tamiri ne kadar?

  Yanıtla
  • Teknik Servis
   6 Ekim 2020 09:42

   Merhaba, yedek parça değişim fiyatlarını 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?