Xiaomi Pocophone F2 Teknik Servis

 

Xiaomi Pocophone F2 teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Xiaomi Pocophone F2 ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

pocophone F2 min 300x205

Xiaomi Pocophone F2 Ekran Değişimi

Xiaomi servisi olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotograflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

Xiaomi Pocophone F2 Batarya Değişimi

Xiaomi Pocophone F2 ekran değişimi ve Xiaomi Pocophone F2 batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Xiaomi Pocophone F2 teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Pocophone F2 Tamir Fiyatı

Xiaomi Pocophone F2 servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Xiaomi Pocophone F2 Tamir Fiyatı

Xiaomi Pocophone F2 ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Xiaomi Pocophone F2 şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Xiaomi Pocophone F2 telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Xiaomi Pocophone F2 sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

Xiaomi Pocophone F2 Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

Xiaomi Pocophone F2 orijinal ekran değişimi
Xiaomi Pocophone F2 orijinal batarya (pil) değişimi
Xiaomi Pocophone F2 şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Pocophone F2 mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Pocophone F2 açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Pocophone F2 kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Pocophone F2 kasa değişimi
Xiaomi Pocophone F2 wifi tamiri ve değişimi
Xiaomi Pocophone F2 anakart tamiri

10 Yorum. Yeni Yorum

 • Yedek parça satisiniz var mı? (Poco f2 pro şarj ara film) 05464035414

  Cevapla
 • Yusuf Bozdağ
  1 Kasım 2020 20:17

  Poco f2 pro arka cam değişimi fiyatını öğrenebilir miyim?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   4 Kasım 2020 18:36

   Parça değişim ve onarım fiyatlarını 0312 435 40 40 nolu telefondan öğrenebilirsiniz efendim.

   Cevapla
 • Poco f2 pro şarj soketi değişimi var mı ?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   11 Aralık 2020 16:07

   Merhaba, yedek parça değişimiyle ilgili olarak 0312 435 40 40 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla
 • poco f2 pro sarj olmuyor ımei attıktan sonra bu sorun olmaya basladı

  Cevapla
  • Teknik Servis
   24 Aralık 2020 18:32

   Yazılımsal bir sorun olabilir. Cihazı görmemiz gerekir. Tüm marka ve model cihazlar için yazılım desteği veriyoruz ancak şunu de belirtelim imei atmak yasal bir işlem değildir. Bunu yapmıyoruz.

   Cevapla
 • Merhaba
  Poco f2 pro anakart tamiri yapıyor musunuz?

  Cevapla
  • Teknik Servis
   15 Kasım 2021 17:57

   Tahsin Bey merhaba,

   Servisimizde hem Poco F2 Pro, hem de Xiaomi’nin diğer modelleri için anakart onarımı yapılmaktadır. Cihazınızı bize bizzat getirebilirsiniz ya da kargoyla gönderebilirsiniz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?