Xiaomi Redmi 2s Teknik Servis

 

Xiaomi Redmi 2s teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Xiaomi teknik servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Xiaomi Redmi 2s telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

Xiaomi Redmi 2s ekran değişimi nasıl yapılır?

Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Xiaomi Redmi 2s telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

redmi 2s 1 min 300x297
Xiaomi Redmi 2s Teknik Servis

Xiaomi Redmi 2s ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Xiaomi Redmi 2s ekran değişimi ve Xiaomi Redmi 2s batarya değişimi (Xiaomi Redmi 2s batarya kodu BM44) başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Redmi 2s tamir fiyatı

Xiaomi teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Xiaomi Redmi 2s teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler

Xiaomi Redmi 2s orijinal ekran değişimi
Xiaomi Redmi 2s orijinal batarya değişimi (Xiaomi Redmi 2s batarya kodu BM44)
Xiaomi Redmi 2s şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 2s mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 2s açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Redmi 2s kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 2s kasa değişimi
Xiaomi Redmi 2s wifi tamiri ve değişimi

Xiaomi Redmi 2s Özellikleri:
Ekran Boyutu: 5,99 inç
Ekran Çözünürlüğü: 1080×2248 FHD Pixel
RAM: 3 GB
Dahili Hafıza: 32 GB
Arka Kamera: 12 MP
Ön kamera: 5 MP
Batarya: 3080 mAh

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?