Xiaomi Redmi 5 Plus Teknik Servis

 

Xiaomi Redmi 5 Plus teknik servis olarak hızlı, etkili, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal ürün kullanıyoruz ve garanti veriyoruz. Telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımsal tüm problemleri de çözüyoruz.

Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi

redmi 5 plus min 300x300

Xiaomi servisi olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişiminin ardından cihazınız performansı artar. Cihazınızın dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ekran görüntü ve çözünürlük kalitesi ilk günkü haline geri döner. Ekran değişiminde ve batarya değişiminde cihaza format atılmaz. Telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, fotograflar, kişisel ayarlarınız ve uygulamalarınız silinmez.

Xiaomi Redmi 5 Plus Batarya Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi ve Xiaomi Redmi 5 Plus batarya değişimi başta olmak üzere tüm yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşır. Xiaomi Redmi 5 Plus teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Redmi 5 Plus Tamir Fiyatı

Xiaomi Redmi 5 Plus servis Ankara (özel servis) olarak uzman teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz. Bozulan ve arızalanan cihazlarınızı servisimize bizzat bırakabilir ya da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Servise gelen cihazların ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespit işlemini yapıyoruz. Mevcut arıza, çözümü ve tamir fiyatını belirleyip tarafınıza ulaşarak bilgi veriyoruz. Onaylamanız durumunda teknisyenlerimiz cihaz üzerinde işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde tamir edilen telefonlarınız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza teslim ediliyor. Sunduğumuz tamir planını ve fiyatı onaylamamanız halinde herhangi bir servis ücreti talep etmiyoruz.

Xiaomi Redmi 5 Plus Arızaları

Xiaomi Redmi 5 Plus ekran kırık, ekran çatlak, ekranda leke oluştu, ekran donuyor, dokunmatik ekran çalışmıyor. Xiaomi Redmi 5 Plus şarj soketi kırık, pil şarj olmuyor, pil çabuk bitiyor, kamera çalışmıyor, ses kesik kesik geliyor, telefon hoparlöründen ses gelmiyor. Xiaomi Redmi 5 Plus telefon kendi kendine kapanıyor, telefon açılmıyor, kulaklık soketi çalışmıyor, wi-fi çalışmıyor, internete bağlanmıyor. Xiaomi Redmi 5 Plus sim kartı görmüyor, ses cızırtılı geliyor, açma-kapama butonu çalışmıyor, telefon aşırı ısınıyor, Bluetooth görmüyor, telefon hafıza kartını okumuyor.

Xiaomi Redmi 5 Plus Teknik Servis Kapsamında Yaptığımız Hizmetler:

Xiaomi Redmi 5 Plus orijinal ekran değişimi
Xiaomi Redmi 5 Plus orijinal batarya (pil) değişimi
Xiaomi Redmi 5 Plus şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 5 Plus mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 5 Plus açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Redmi 5 Plus kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 5 Plus kasa değişimi
Xiaomi Redmi 5 Plus wifi tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 5 Plus anakart tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?