Xiaomi Redmi 5A Teknik Servis

 

Xiaomi Redmi 5A teknik servis olarak hızlı, etkili ve ekonomik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz.

Xiaomi teknik servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Xiaomi Redmi 5A telefonlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz.

redmi 5 minXiaomi Redmi 5A ve Xiaomi Redmi 5 Plus ekran değişimi nasıl yapılır?

Xiaomi servisi olarak yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına döner. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için Xiaomi Redmi 5A ve Xiaomi Redmi 5 Plus telefonunuzun hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmez, kaybolmaz.

Xiaomi Redmi 5A ekran ve batarya değişiminde neden orijinal ürün kullanmalıyım?

Xiaomi Redmi 5A ekran değişimi ve Xiaomi Redmi 5A batarya değişimi başta olmak üzere yedek parça değişimlerinde orijinal ürün kullanımı ve kaliteli işçilik büyük önem taşıyor. Xiaomi Redmi 5A teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz.

Xiaomi Redmi 5A tamir fiyatı

Xiaomi teknik servis Ankara (özel servis) olarak alanında ileri derecede uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da anlaşmalı kargo firmalarıyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Arızalar, çözüm yöntemleri ve maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlar. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim edilir. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmez.

Xiaomi Redmi 5A teknik servis kapsamında yaptığımız hizmetler

Xiaomi Redmi 5A orijinal ekran değişimi
Xiaomi Redmi 5A orijinal batarya değişimi
Xiaomi Redmi 5A şarj soketi tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 5A mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 5A açma kapama butonu değişimi
Xiaomi Redmi 5A kamera tamiri ve değişimi
Xiaomi Redmi 5A kasa değişimi
Xiaomi Redmi 5A wifi tamiri ve değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?