Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi

 

redmi note 6 pro one minXiaomi Redmi Note 6 Pro ekran değişimi, servisimizde orijinal ve garantili yedek parçalarla yapılmaktadır. Özel Xiaomi Teknik Servisi olarak tecrübeli ekibimizde Xiaomi Redmi Note 6 Pro cihazlarınızda meydana gelen tüm sorunlara hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Başta fiyat bilgisi olmak üzere merak ettiğiniz tüm konularla ilgili detaylı bilgi almak için teknik servisimizin 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Özel Xiaomi teknik servisi kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör ve mikrofon değişimi ve diğer tüm onarım işlemlerini yapıyoruz. Xiaomi Redmi Note 6 Pro cihazlarınızda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Tecrübeli yazılımcılarımız ve programcılarımız, işletim sistemi çöken ya da yazılım kaynaklı arızaya düşen cihazlarınızı orijinal programları kullanarak yeniden çalışır hale getiriyor.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi

Cep telefonu ekranları, çok hassas parçalardan oluşur. Genel olarak ekranlar üç ayrı parçanın birleşiminden meydana gelir. En altta iç ekran denilen ışık ve görüntüyü oluşturan katman yer alır. Işığı, LED, Amoled veya Süper Amoled teknolojisine sahip mikro lambalar üretir. Bu katmanın üstünde dokunmatik alan yer alır. En üstte ise son katman olarak dış cam bulunur. Bazı cihazlarda dokunmatik ile üst cam tek tabaka halinde üretilir. Ekran kırılmalarında çoğunlukla bu üç katman tümüyle zarar görür. Bu durumda komple ekran paneli değiştirilir. Eğer sadece üst camda problem varsa ve çatlaklık derine işlememişse üst cam ya da dokunmatik panel değişimi de yapılabilir.

Servisimize ekran değişimi için gelen cihazlara format atmıyoruz. Bu sadece ekran değişimi sonrası veri kaybı yaşanmaz. Ancak bazı durumlarda kalibrasyon ayarları için format atmak gerekebilir. Böyle bir işlem gerekirse müşterilerimizin önce onayını alıyoruz ardından da bilgilerin yedekleri çıkarıyoruz. Format atıp ayarları düzelttikten sonra yedeklenen bilgileri tekrar cihaza yüklüyoruz. Böylece yine veri kaybı yaşanmıyor.

Güvenilir Servis, Kaliteli İşçilik

Servisimizde Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekran değişimi, yılların tecrübesine sahip ekibimiz tarafından adeta bir kuyumcu titizliğiyle yapılır. Ekran değişimi cihazın modeline ya da hasar durumuna göre değişmekle birlikte 1 ile 2 saat arasında sürmektedir. Daha kısa sürede yapılan ekran değişimlerinde işçilik kalitesinden ödün verilmesi gerekir. Xiaomi Teknik Servisimizde işçilik ve malzeme kalitesinden asla ödün vermeden çalışıyoruz. Piyasada daha ucuza, daha kısa sürede ekran değişimi yaptığını iddia eden yerlerde müşterilerin yaşadığı sıkıntılar malum.

Xiaomi Orijinal Garantili Ekran

Servisimizde Xiaomi ekran değişimi, orijinal yedek parça kullanılarak yapılır. Yaptığımız tüm parça değişimleri servis garantisine sahiptir. Kullanıcı hatası dışında, değiştirilen parçada üretim hatası sonucu herhangi bir problem meydana gelirse derhal garanti kapsamında işlem yaparız. Söz konusu parça ücretsiz olarak yeniden değiştirilir. Piyasada çoğunluğu kaçak olarak getirilen çok ucuza Xiaomi telefon ekranları bulunuyor. Merdiven altı yerlerde değiştirilen, internette satılan bu ekranların çoğu orijinal değil.

Türkiye’nin Her Yanına Hizmet

Özel Xiaomi Teknik Servisimiz, sektöründe Ankara’nın en eski ve köklü firmalarından Bimar Bilgisayar bünyesinde faaliyet gösteriyor. Servisimizde Ankara’nın yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Diğer illerden ekran değişimi için bize kargoyla cihaz gönderebilirsiniz. Bize kargoyla gelen cihazların ekran değişimi ve testleri aynı gün yapılır. Banka havalesi ya da EFT yoluyla ödeme alındıktan sonra tekrar kargoyla müşteriye gönderilir.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Teknik Servisi

  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro ekran değişimi
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro batarya değişimi
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro şarj soketi tamiri ve değişimi
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro şarj bordu değişimi
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro açma kapama butonu değişimi
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro kamera tamiri ve değişimi
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro kasa değişimi
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro wifi ve anten tamiri
  • Xiaomi Redmi Note 6 Pro anakart tamiri

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?