Xiaomi Tablet Ekran Değişimi

 

KırılanXiaom pad min 300x188, çatlayan, dokunmatik alanı zarar gören ya da herhangi bir sebeple kullanılamaz hale gelen Xiaomi markalı tabletlerinizin ekran değişimini yapıyoruz. Xiaomi tablet ekran değişimi sonrası cihazınızı eski performansıyla kullanabilirsiniz. Xiaomi teknik servis Ankara (özel servis) olarak hem işçilik hem de yedek parça için garanti veriyoruz. Servisimizde tüm tablet ekran değişimleri marka ve servis onaylı orijinal yedek parçalarla yapılmaktadır.

Tablet bilgisayarlar, hafif ve pratik olmaları, ayrıca geniş ekranlarıyla daha iyi oyun keyfi sunmaları sebebiyle her geçen daha fazla tercih ediyor. Ancak bu cihazlar, sürekli kullanıcıların yanında taşındığı için düşme, çarpma gibi sebeplerle kırılabiliyor. Ekranı çatlayan, kırılan ya da dokunmatik alanı hasar gören Xiaomi tabletlerin ekranlarını orijinal ekran kullanarak değiştiriyoruz.

Tablet bilgisayarların kırılan ya da çatlayan ekranlarını onarmak mümkün değil. İç ekran, dokunmatik alan ve dış camdan oluşan ekranın komple değiştirilmesi gerekiyor. Bu durumda tabletinizin kırılan ekranını değiştirterek cihazınızı ilk günkü performansı, parlaklığı ve çözünürlüğü ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Xiaomi Tablet Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Tablet bilgisayarların ekran değişimi sırasında cihaza format atılmaz. Cihazınızdaki fotoğraflarınız, dosyalarınız, bilgileriniz, kayıtlarınız, oyun ve uygulamalarınız aska kaybolmaz, silinmez. Tüm bilgiler aynı şekilde cihazda kalır. Xiaomi tablet ekran değişimi mutlaka uzman teknisyenler tarafından orijinal parça ve kaliteli ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. Tablet bilgisayarlar çok hassas parçalardan oluştuğu için uzman olmayan yerlerde kalitesiz işçilikle yapılan ekran değişimleri cihazda geri dönüşü olmayan zararların ortaya çıkmasına yol açabilir. Ankara’nın en eski bilgisayar teknik servislerinden biri olan firmamız, işini titizlikle yapan tecrübeli ve güvenilir bir ekiple çalışmaktadır. Arızalanan tablet bilgisyarlarınız, masaüstü cihazlarınız ve cep telefonlarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz. Ankara dışında yaşayan müşterilerimiz de Türkiye’nin hangi ilinde olurlarsa olsun bize arızalanan cihazlarını kargoyla gönderebilir.

Tablet bilgisayarlarınızın ekran değişimiyle ilgili ya da başka bir konuda aklınıza takılan tüm sorular için Xiaomi teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 numaralı hattını arayabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?