Xiaomi Teknik Servis

Xiaomi teknik servis ankara (özel servis) olarak Xiaomi markalı tüm notebook, tablet ve telefonların tamir ve bakımını yapıyoruz. Kullandığınız cihazlarınızın bakımı, parça değişimi ve yazılımı ile ilgili meydana gelen tüm problemlere hızlı bir şekilde çözüm buluyoruz. Xiaomi teknik servisimizde yapılan tüm parça değişimlerinde 6 ay süreyle garanti veriyoruz.

Xiaomi cihazınızda meydana gelen yazılım ya da donanım kaynaklı tüm sorunlarda geçici çözümler yerine ağırlıklı olarak orijinal yedek parça kullanarak kalıcı çözümler buluyoruz. Servisimizde böylece hem müşteri memnuniyeti artırıyoruz hem de teknik sorunlara hızlı ve uzun vadeli kalıcı çözümler üretiyoruz. Alanında uzman teknik ekibimiz, Xiaomi cihazınız parça değişimi, bakım ve onarım hizmetlerini uluslar arası standartlara uygun ve onaylı ekipmanlarla yapmaktadır.

xiaomi teknik servis min

Xiaomi Tamir ve Bakım Hizmeti

Xiaomi teknik servis Ankara olarak Xiaomi cihazınızdaki arıza ne olursa olsun uzman teknik personelimiz size en iyi ve kalıcı çözümleri üretmek için çalışır. Bunun yanı sıra aynı sorunla tekrar karşılaşmamanız için Xiaomi teknik servisi uzman teknisyenlerimiz size dikkat etmeniz gereken durumları ve bu durumlar ile karşılaşırsanız ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde anlatmaktadır.

Xiaomi, özellikle cep telefonları ile son yılların en popüler markalarından biri haline geldi. 2018 yılı verilerine göre Çinli Xiaomi, dünya genelinde en fazla akıllı cep telefonu satan dördüncü marka haline geldi. Performans canavarı ürünleri ve sıra dışı tasarımlarıyla dikkat çeken Xiaomi, Türkiye pazarında da hızlı bir büyüme trendi gösteriyor.

Xiaomi cihazlarınızla ilgili arızalar ve kafanıza takılan herhangi bir konuyla ilgili Xiaomi teknik servis Ankara’nın 0312 435 40 40 nolu telefonunu arayabilirsiniz, e-posta atabilirsiniz ya da canlı destek uygulamamızla bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?