iPhone 12 Pro Max Teknik Servis

 

iphone 12 300x169iPhone 12 Pro Max Teknik Servis olarak telefonunuzda meydana gelen arızalar için hızlı, etkili ekonomik çözümler üretiyoruz. Özel servisimizde yaptığımız ekran değişimi ve / veya batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tüm parça değişimlerine garanti veriyoruz. Özel iPhone Servisimize 0312 435 40 40 ya da 0850 809 40 40 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Özel iPhone Teknik Servis kapsamında akıllı telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi, hoparlör değişimi ve diğer tüm işlemleri için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Apple telefonunuzda meydana gelen donanım kaynaklı arızalarının yanı sıra yazılımla ilgili tüm problemleri de çözüme kavuşturuyoruz. Deneyimli yazılımcılarımız, işletim sistemi çöken veya herhangi bir sebeple yazılım kaynaklı sorun yaşanan cihazlarınızı orijinal programları kullanarak tekrar çalışır hale getiriyor.

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi

iphone 12 ekran 300x225Yaptığımız ekran değişimi ve batarya değişimi sonrasında cihazınız ilk günkü performansına dönüyor. Telefonun görüntü kalitesi ve çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Ekran değişiminde cihaza format atılmadığı için iPhone 12 Pro Max telefonunuzda veri kaybı yaşanmıyor. Cihazın hafızasındaki kayıtlar, bilgiler, ayarlar ve uygulamalar kesinlikle silinmiyor veya kaybolmuyor.

Servisimizde iPhone 12 Pro Max batarya değişimi de yapıyoruz. iPhone teknik servis olarak deneyimli ve güvenilir ekibimizle hizmet sunuyoruz. Yaptığımız tüm parça değişimleri için garanti veriyoruz. Değiştirilen parçalarla ilgili üretim hatası kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması halinde dolayısıyla garanti devreye giriyor.

iPhone 12 Pro Max Tamir Ücreti

iPhone 12 Pro Max Teknik Servis (özel servis) uzman teknisyenlerimizle hizmet sunuyoruz, bu sayede kaliteli hizmet veriyoruz. Servisimize getirdiğiniz ya da kargoyla gönderdiğiniz cihazlarınız ilk olarak özel ekipmanlarla arıza tespitine alınıyor. Arızalar, çözüm yöntemleri ve /  veya maliyeti belirlenerek onay için tarafınıza bilgi veriliyor. Onaylamanız halinde teknisyenlerimiz işleme başlıyor. Hızlı ve güvenli şekilde onarılıp çalışır hale getiren cihazlarınız tarafınıza teslim ediliyor. Onaylamamanız halinde ise herhangi bir servis ücreti talep edilmiyor. Dolayısıyla yaptırmadığınızda herhangi bir servis ücreti ödemiş olmuyorsunuz. Kargoyla gelen cihazlar için ödeme, banka hesaplarımıza yapılıyor. Böylece Ödeme banka hesaplarımıza geçtiği anda cihazlarınızı tekrar kargoyla tarafınıza gönderiyoruz.

iPhone 12 Pro Max Teknik Servis

  • iPhone 12 Pro Max orijinal ekran değişimi
  • iPhone 12 Pro Max orijinal batarya değişimi
  • iPhone 12 Pro Max şarj bordu değişimi
  • iPhone 12 Pro Max mikrofon ve ahize tamiri ve değişimi
  • iPhone 12 Pro Max açma kapama butonu değişimi
  • iPhone 12 Pro Max kamera değişimi
  • iPhone 12 Pro Max kasa değişimi
  • iPhone 12 Pro Max wifi tamiri ve değişimi
  • iPhone 12 Pro Max anakart onarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?